• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدي‌نژاد نامه خودش را هم رد می کند
  کد خبر : 1813976

  احمدي‌نژاد نامه خودش را هم رد می کند

  احمدي‌نژاد نامه خودش را رد کرد

  احمدي‌نژاد نامه خودش را هم رد می کند Reviewed by Farnaz on Apr 29Rating:
  محسن هاشمي رفسنجاني، بزرگ‎ترين فرزند آقاي هاشمي در بخشي از گفت‌وگوي خود با هفته نامه پنجره در پاسخ به اين سوال که در زمان مديريت شهرداري آقاي احمدي‎نژاد بين شما که مديرعامل مترو بوديد و ايشان مشکلي ايجاد نشده است؟ گفت:نه اصلا. رابطه من و آقاي احمدي‎نژاد بسيار خوب بود و ايشان تعامل بسيار خوبي با مترو داشت و مشکلي با ايشان نداشتيم.
   
  روزي که احمدي‎نژاد بنا داشت از شهرداري به دولت برود، من خدمت ايشان رفتم و استعفاي خودم را به ايشان دادم. نظرم اين بود که با توجه به فضاي انتخابات، مترو کسي را نياز دارد که با دولت بعدي نيز هماهنگ‎تر باشد ولي ايشان استعفاي بنده را نپذيرفت. بعد از آن‎ آقاي قاليباف شهردار تهران شد که بعد از اينکه دوباره استعفاي خودم را به ايشان دادم، گفت صبر کنيد برنامه‎‎هاي من مشخص شود. بعد از مدتي با استعفاي من مخالفت کرد و حکم مرا تمديد کرد. بعد از اينکه حاج آقا در انتخابات ثبت‎نام کرد، احمدي‎نژاد برخوردهايش را با حاج آقا شروع کرد.
   
   من يکي از مديراني بودم که در زمان شهرداري ايشان در مسائلي نظير مونوريل با ايشان مخالفت مي‎کردم ولي هيچ‎وقت بناي برکناري من را نداشت.در زمان شهرداري ايشان، من نامه‎‎هاي مترو را که آقاي احمدي‎نژاد امضا مي‎کرد براي آقاي خاتمي مي‎بردم و آنها را تبديل به پول مي‎کردم؛ ولي در زمان رياست‎جمهوري آقاي احمدي‎نژاد دچار مشکل بوديم! خاطرم هست که ايشان در روز‎هاي آخر شهرداري يک نامه به دولت نوشت و از دولت تقاضاي کمک کرد.
   
   بعد از چند ماه در مسند رئيس‎جمهوري مامور بررسي نامه دوران شهرداري خود شده بود ولي جالب اينجا بود که با نامه درخواست خودش مخالفت کرد؛ چون ديگر در آن زمان شهردار آقاي قاليباف بود.وي مي‌افزايد: آقاي قاليباف مصوبات خوبي را از مجلس گرفت. يکي از اين مصوبات کمک يک ميليارد دلاري از حساب ذخيره ارزي به مترو بود؛ ولي با وجود اينکه اين قانون چندبار در مجلس تصويب شد و نهايتا در مجمع تشخيص مصلحت نظام به تصويب رسيد، دولت با آن خيلي بد برخورد کرد و حاضر به اجراي آن نشد. 
   
  به همين دليل من تصور کردم بهتر است کمي عقب بنشينم که شايد اين بودجه به مترو تزريق شود و مترو آسيب نبيند. من هم از مترو فقط يک خط عقب‎تر آمدم و از مديرعاملي به هيات مديره شرکت مترو رفتم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.