• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » محمد شریعتمداری: رئیس‌جمهور شوم وضعیت کروبی و موسوی را پیگیری می‌کنم
  کد خبر : 1813937

  محمد شریعتمداری: رئیس‌جمهور شوم وضعیت کروبی و موسوی را پیگیری می‌کنم

  وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه همه انسان‌های خدوم و شایسته به بهانه‌هایی دور انداخته می‌شوند، ادامه داد: حجاب‌هایی در این کشور نمی‌گذارند که خادمین و دلسوزان دور هم بنشینند و خدمت کنند و وای از این حجاب‌ها.

  محمد شریعتمداری: رئیس‌جمهور شوم وضعیت کروبی و موسوی را پیگیری می‌کنم Reviewed by Farnaz on Apr 29Rating:

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورت رئیس جمهور شدن با همه توان وضعیت میرحسین و کروبی را پیگیری می‌کنم و قطعا گام‌های مؤثری برخواهم داشت

  به گزارش فارس، محمد شریعتمداری در حاشیه دیدار مردمی‌اش در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سئوالی در مورد جدی بودن رقابت کاندیدای دولت با سایر کاندیداها اظهار کرد: برایم عجیب است که بخواهیم یک قطب انتخابات را کاندیدای معرفی شده از سوی مجری انتخابات تحت عنوان حامیان دولت تصور کنیم.

  وزیر سابق بازرگانی دولت اصلاحات افزود: حال اگر احمدی‌نژاد از طریق یک حزب سیاسی رئیس جمهور می‌شد و امروز آن حزب کاندیدای دیگری معرفی می‌کرد قابل قبول بود ولی اینکه مجری انتخابات خود یک کاندیدا داشته باشد، عجیب و بدیع است.

  شریعتمداری این اتفاق را نگران‌کننده و یک دغدغه خواند و گفت:‌ مجری انتخابات از امکانات اجرایی و دولتی برخوردار است که می‌تواند آن را به نفع کاندیدای خود به کار ببرد و برای همین است که همه داوطلبان این دوره از انتخابات، کاندیدای دولت را رقیب اصلی خود می‌دانند.

  وی همچنین در پاسخ به سئوالی در مورد آزادی میرحسین موسوی و مهدی کروبی از حصر خانگی در صورت موفقیت در انتخابات بیان کرد: اکنون آنچه از همه مهم‌تر است برگزاری یک انتخابات باشکوه و حداکثری است که در صورت این مهم، فضای امنیتی رنگ می‌بازد و فضای سیاسی پر رنگ‌تر می‌شود و در این صورت است که می‌توان در این مورد تصمیم گرفت.

  شریعتمداری، پیگیری این موضوع را وظیفه جانبی رئیس جمهور دانست و تأکید کرد: در صورت رئیس جمهور شدن با همه توان وضعیت میرحسین و کروبی را پیگیری می‌کنم و قطعا گام‌های مؤثری برخواهم داشت.

  * خادمین و دلسوزان از عرصه خدمت دور انداخته می‌شوند

  وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه همه انسان‌های خدوم و شایسته به بهانه‌هایی دور انداخته می‌شوند، ادامه داد: حجاب‌هایی در این کشور نمی‌گذارند که خادمین و دلسوزان دور هم بنشینند و خدمت کنند و وای از این حجاب‌ها.

  شریعتمداری تصریح کرد: ساختار دیپلماسی کشور باید تغییر کند و از همه ظرفیت‌ها و توان نیروهای نخبه و دلسوز استفاده کنیم نه اینکه نیروهایی که نظام برای آن‌ها هزینه کرده و امروز صاحب تجربه و دانش هستند به بهانه‌های مختلف دور انداخته شوند.

  کاندیدای احتمالی ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: بسیاری از نخبگان، صاحب‌نظران و مسئولانی که در دولت شهید رجایی نیز مسئولیت داشتند اکنون در این مملکت در کارخانه‌هایی مانند کارخانه سس‌گوجه فعالیت می‌کنند که باید این افراد به ساختار اجرایی و سیاست‌گذاری‌ها برگردند.

  وی گفت: اکنون شاهد هستیم فردی که سال‌ها امین رهبری است اکنون هیچ نقشی در تصمیم‌گیری‌ها ندارد و در واقع از خرد جمعی و توان این نیروهای ارزشمند استفاده‌ای نمی‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.