• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حالت فوق العاده در ستادهای انتخاباتی کاندیداها
  کد خبر : 1813883

  در پی سخنان دیروز هاشمی صورت گرفت

  حالت فوق العاده در ستادهای انتخاباتی کاندیداها

  تغییر در چینش ائتلاف ها ، وحدت تاکتیکی ، معرفی افرادی برای شکستن آرای هاشمی ، انجام عملیات تخریبی و … از مهم ترین مباحثی است که در میان استراتژیست های ستادهای انتخاباتی رقبا مطرح است.

  حالت فوق العاده در ستادهای انتخاباتی کاندیداها Reviewed by Farnaz on Apr 29Rating:

  اکبر هاشمی رفسنجانی ، رئیس جمهور اسبق ایران در بی سابقه ترین سخنانش پس از خطبه های 26 تیر 88 ، روز گذشته به صراحت گفت که کشور در “مرحله خطر” قرار دارد.
  او با اشاره به این که دولت بعدی ، باید متحمل خرابکاری های چند سال اخیر باشد به چند نمونه از این دست اشاره کرد و گفت: دولت بعدي با بدهي هاي زيادي سرو كار دارد.هم اكنون دولت به مردم 500 هزار ميليارد تومان بدهكار است. همچنين 200 هزار ميليارد تومان به بانكها، 50 هزار ميليارد بابت اوراق مشاركت و 200 ميليارد هم حقوق عقب افتاده بنگاهها و پيمانكاران است. برنامه چهارم را هم که 23 درصد اجرا کردند!

  هاشمی “مراجعه به رأی مردم و ترمیم سیاست خارجی” را دو راهکار اصلی برای برون رفت از این وضعیت دانست و در پاسخ به دعوت های صورت گرفته از او برای کاندیداتوری گفت: نمی گویم نمی آیم.

  این سخنان که بازتاب گسترده ای در محافل سیاسی و رسانه ای داشته ، تحلیلگران را به این جمع بندی رسانده که عزم هاشمی برای کاندیداتوری ، بیش از پیش جزم شده است. اگر تا پیش از این ، “نیامدن” او ، محرز شمرده می شد ، اینک “آمدن”ش محتمل است.

  هم از این روست که از دیروز ، در ستادها و تیم های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری کنونی ، به طور اعلام نشده ای حالت فوق العاده برقرار شده است و بازخوانی نقشه راه تبلیغات و تغییر در راهبردها و تاکتیک های انتخاباتی ، به مهم ترین دستور کار این ستادها و گروه ها تبدیل شده است.

  اگر تا قبل از این ، رقابت انتخاباتی ، “درون اصولگرایی” ترسیم شده بود که از اصلاحات ، افرادی حداکثر در حد عارف و کواکبیان و … در آن حاضر خواهند شد ، حضور احتمالی افرادی مانند هاشمی و خاتمی ، صحنه رقابت را به کلی دگرگون می کند.

  تغییر در چینش ائتلاف ها ، وحدت تاکتیکی ، معرفی افرادی برای شکستن آرای هاشمی ، انجام عملیات تخریبی و … از مهم ترین مباحثی است که در میان استراتژیست های ستادهای انتخاباتی رقبا مطرح است.

  تا ثبت نام در انتخابات، حدود یک هفته باقی است و دهه آخر اردیبهشت ، بسیار پر خبر خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.