• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امام جمعه زنجان: ‌وجود سپاه از نان شب هم برای جامعه واجب‌تر است
  کد خبر : 1813828

  امام جمعه زنجان: ‌وجود سپاه از نان شب هم برای جامعه واجب‌تر است

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان سپاه را به عنوان شیشه عمر انقلاب دانست و بیان کرد: هر روزی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد کسی را نمی‌توان یافت که بگوید وجود سپاه از نان شب برای جامعه واجب‌تر نیست.مقام معظم رهبری انس و نزدیکی خاصی با سپاه دارند و امروز سپاه به مرحله‌ای رسیده که تصور اینکه این سازمان در بدنه مدیریت جامعه و در حفظ و حراست از انقلاب حضور نداشته باشد در مخیله هیچ کس نمی‌گنجد.

  امام جمعه زنجان: ‌وجود سپاه از نان شب هم برای جامعه واجب‌تر است Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: سپاه به عنوان شیشه عمر انقلاب است و هر روزی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد کسی را نمی‌توان یافت که بگوید وجود سازمان سپاه از نان شب برای جامعه واجب‌تر نیست.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، آیت‌الله شیخ علی خاتمی ظهر امروز در دیدار با کارکنان سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 35 سال گذشته در همه حوزه‌ها امتحان خوبی پس داده، اظهار کرد: نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه ثبات گام از خود نشان داده و از همه امتحانات سربلند بیرون آمده است.

  وی با بیان اینکه سپاه در ولایتمداری همیشه ثبات گام برداشته است، تصریح کرد: هر چه عرصه‌ها سنگین‌تر و دشوارتر امتحانات سپاه هم با موفقیت دنبال می‌شود.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه اوج شکوه و معنویت و بالندگی سپاه در اوج خون دادن است، اذعان داشت: سپاه در اوج سختی و دشواری جنگ بهترین امتحان خود را پس داده و در اوج خون دادگی سربلند نیز بوده است.

  وی با بیان اینکه عطر شهادت فضای معنوی جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، افزود: خون‌های پاک شهدا فضای جامعه را معطر کرده و جامعه با فضیلت ایران در این راستا به راه خود ادامه می‌دهد.

  آیت‌الله خاتمی یادآور شد: تعابیر امام خمینی (ره) درباره بزرگداشت سپاه و بسیج عاطفی نبوده و یک واقعیت است و امام راحل در این زمینه هیچ تعارفی نداشته است.

  وی با بیان اینکه سپاه همه دارایی‌اش را برای انقلاب و حفاظت از انقلاب در طبق اخلاص گذاشت، تصریح کرد: سپاه انقلاب اسلامی در پایان جنگ تجربه بسیار موفقی را کسب کرد که این تجربه را در هیچ آکادمی و آموزشگاهی آموزش نمی‌دهند.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان سپاه را به عنوان شیشه عمر انقلاب دانست و بیان کرد: هر روزی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد کسی را نمی‌توان یافت که بگوید وجود سپاه از نان شب برای جامعه واجب‌تر نیست.

  وی یادآور شد: بدنه سپاه در دوران دفاع مقدس فرهنگی، اداری، بازاری و غیره بود و با اتمام جنگ همه به کار و زندگی خود بازگشتند و فقط بدنه اصلی سپاه که بسیجیان بودند ماندگار شدند.

  آیت‌الله خاتمی به نقش مقام معظم رهبری در حمایت از سپاه اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری به ارتش و سپاه حق حیات دادند.

  وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نقش تعیین کننده‌ای در سپاه دارند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری انس و نزدیکی خاصی با سپاه دارند و امروز سپاه به مرحله‌ای رسیده که تصور اینکه این سازمان در بدنه مدیریت جامعه و در حفظ و حراست از انقلاب حضور نداشته باشد در مخیله هیچ کس نمی‌گنجد.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به نقش و پاسخ خوب پاسداران در تقویت این سازمان اشاره کرد و گفت: در بحث جنگ نرم همانطور که انتظار می‌رفت سپاه نقش به سزایی ایفا کرد.

  وی با بیان اینکه سپاه هر موضع گیری را با آرامش و اعتماد به نفس می‌پذیرد، اذعان داشت: برای حفظ این روحیه سپاه نیازمند خوراک بود و سفره‌ای با افکار شهید مطهری باز و سپاه از این حوزه تغذیه کرد.

  آیت‌الله خاتمی اظهار داشت: بحث طرح صالحین و حلقه‌های صالحین یکی از بهترین تدابیر در رابطه با آموزش بسیج بود.

  وی با بیان اینکه ورود نیروی سپاه باید از کانال بسیج باشد و این نیرو همیشه خدمت‌گذار جامعه است، افزود: باید به بسیج دانش‌ آموزی بهای بیشتری داده شود تا حلقه‌های صالحین جایگاه خود را پیدا کنند.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه بسیج دانش آموزی باید از پایه پنجم ابتدایی آغاز شود، ادامه داد: بهترین راه جذب دانش آموزان به بسیج دانش‌آموزی برگزاری کلاس‌های تقویتی، کلاس‌های عربی، گروه سرود و ورزش است.

  وی با بیان اینکه دانش آموزان باید مسجدی شوند و دیانت را یاد بگیرند، گفت: امید است بسیج دانش آموزی همیشه در المپیادها و کنکور در صدر باشند.

  آیت‌الله خاتمی در پایان افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا امروز با عزت بوده و امید است همیشه این عزت را حفظ کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.