• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مرد 50 ساله پس از 17 سال دوري به آغوش خانواده بازگشت
  کد خبر : 1813821

  مرد 50 ساله پس از 17 سال دوري به آغوش خانواده بازگشت

  مرد 50 ساله پس از 17 سال دوري به آغوش خانواده بازگشت Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating: رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان قم از پیدا شدن مردی 50 ساله در قم پس از 17 سال دوري و بازگشت وی به آغوش خانواده خبر داد. به گزارش مهر، رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان…

  مرد 50 ساله پس از 17 سال دوري به آغوش خانواده بازگشت Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان قم از پیدا شدن مردی 50 ساله در قم پس از 17 سال دوري و بازگشت وی به آغوش خانواده خبر داد.

  به گزارش مهر، رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان قم بیان کرد: فردي با مراجعه به پليس آگاهي استان ضمن ارائه شکواييه اي بيان داشت، برادرش متولد 1342 مي باشد که در سال 1375 بدون اطلاع به خانواده از منزل خارج و ديگر بازنگشته، اين در حالي است که با وجود پيگيريهاي صورت گرفته تاکنون اطلاعي از وي ندارند.

  سرهنگ مهدی قدمی در تشريح جزئيات خبر گفت: پس از اخذ اظهارات شاکي، با انجام اقدامات پليسي ضمن استعلام از مبادي ذي ربط، مشخصات فرد مذکور در 2 استان شيراز و رشت به دست آمد.

  وی در پايان با بيان اينکه با تلاش ماموران آگاهي قم، وي در يک نانوايي در شهر رشت شناسايي شد افزود: ماموران با مراجعه به آدرس مورد نظر، فرد مذکور را حين کار در يک نانوايي در شهر رشت مشاهده کرده که در نهايت وي به منزل دلالت داده شد .

  ارائه 20 نوع خدمات ، در دفاتر پليس + 10 قم
   
  معاون فناوري اطلاعات و ارتباطات فرماندهي انتظامي استان قم در مراسم افتتاح اولين دفتر خدمات الکترونيک انتظامي پليس + 10 برون شهري قم در شهر کهک اظهار داشت: 20 نوع خدمات، با راه اندازي اولين دفتر خدمات الکترونيک انتظامي پليس + 10 در اين شهر به مردم ارائه مي شود.

  سرهنگ ملکی هدف از راه اندازي پليس + 10 مراجعات مردم به بخش هاي مختلف از نيروي انتظامي و کاستن از بار ترافيکي و ترددهاي مردم در سطح شهر عنوان کرد.

  وی با بيان اينکه هشت دفتر فعال در حوزه ي شهري به مردم خدمات رساني مي کند افزود: 6 دفتر خدمات الکترونيک انتظامي از زمان گذشته فعال بوده و مابقي در زمستان سال گذشته افتتاح و به بهره برداري رسيد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.