• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » “بگم‌بگم‌ها” در دولت آینده نباشد
  کد خبر : 1813701

  “بگم‌بگم‌ها” در دولت آینده نباشد

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: سیاستهای اشتباه بانک داری در کشور سبب شده است روزبه روز به قدرت بانک ها افزوده شده و در عوض از قدرت تولیدکنندگان کاسته شود.

  "بگم‌بگم‌ها" در دولت آینده نباشدReviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  n00215820-bمنوچهر متکی شامگاه شنبه در جمع مردم مرند اظهار داشت: هدف از تولید داخلی، کسب ثروت و منافع اقتصادی برای کشور است که این امر را می توان با استفاده از مطالعه تجربه دیگر ملت های موفق و پیشرفته جهان به دست آورد.

  وی ادامه داد: هدفمندی یارانه ها یکی از بهترین راه ها برای کنترل تورم و ایجاد تعادل در اقتصاد است اما این پول ها باید بیشتر در اختیار تولید قرار گیرد زیرا تولید ناموس اقتصاد است.

  متکی با بیان اینکه در قوانین اجرایی کشور حمایت از تولید معنی ندارد، گفت: متاسفانه در سال های اخیر بیشتر شاهد کاغذبازی هایی در زمینه تولید بوده ایم و تمامی ارگان ها در این زمینه سعی کرده اند مسئولیت را بر عهده نهادی دیگر بگذارند.

  وی در خصوص ضرورت کنترل نرخ سود بانکی در بانک های کشور گفت: نقدینگی و نرخ سود بانکی که یکی از بزرگترین عوامل ایجاد تورم در کشور است باید به وسیله گروهی از کارشناسان اقتصادی بررسی شود و در غیر این صورت کشور دچار مشکلات عدیده ای در این زمینه خواهد شد.

  پیگیری جدی برنامه های هسته ای در دولت یازدهم

  کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با اشاره به احتمال مذاکره با آمریکا در خصوص برنامه های هسته ای ایران، گفت: در این خصوص باید طبق سفارشات رهبری عمل کرده و منتظر تغییر عقاید آمریکایی ها در خصوص حقوق هسته ای ایران باشیم.

  وی با بیان اینکه نباید در دولت های بعدی شاهد درگیری سران کشور با یکدیگر باشیم، گفت: درگیری مسئولان آفت کشور بوده و نباید ماجرای بگم بگم ها در دولت های بعدی اتفاق بیفتد.

  متکی در خصوص علت برکناریش از وزارت امور خارجه کشور در دولت احمدی نژاد نیز گفت: تا پایان دولت احمدی نژاد در این خصوص سخن نخواهم گفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.