• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سفرهای استانی دولت؛ دور ایران در هشتاد روز!
  کد خبر : 1813644

  سفرهای استانی دولت؛ دور ایران در هشتاد روز!

  سفرهای استانی دولت؛ دور ایران در هشتاد روز! Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating: سخنان تنش زای احمدی نژاد در جریان دور اخیر سفرهای و برخورد بیشتر از گذشته با منتقدان خود و اتهام زنی های بی پایان او و بستن شمشیر از رو و همراه بردن فردی که دیگر رییس دفتر او نیست و…

  سفرهای استانی دولت؛ دور ایران در هشتاد روز! Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating:
  سخنان تنش زای احمدی نژاد در جریان دور اخیر سفرهای و برخورد بیشتر از گذشته با منتقدان خود و اتهام زنی های بی پایان او و بستن شمشیر از رو و همراه بردن فردی که دیگر رییس دفتر او نیست و تنها سمت او که مربوط به حوزه سیاست خارجی کشور است ریاست دبیرخانه جنبش عدم تعهد است…
  شريان نيوز ، احمدی نژاد که پس از تعطیلات نوروزی به 3 استان سفر کرده است، قصد دارد تا زمان برپایی انتخابات ریاست جمهوری به تمامی استان های کشور سفر کند.

  به گزارش شریان، احمدی نژاد که در طول دوره هشت ساله زمامداری خود، هر دو هفته یک بار یک سفر استانی انجام می داد، در طی پانزده روز گذشته به 3 استان سمنان، خوزستان و اصفهان سفر کرده است و تاکنون دلیلی بر فشردگی و تعجیل در این سفرهای استانی ارائه نداده است.

  نگاهی به فشردگی و برنامه اعلام شده سفرها در هفته بعد نشان می دهد که احتمالا تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه جاری، دولت موفق خواهد شد به دیدار تمامی مردم کشور رود هر چند تاکنون پاسخی به سوالات متعدد پیرامون این عجله و شتاب داده نشده است.

  سخنان تنش زای احمدی نژاد در جریان دور اخیر سفرها و برخورد بیشتر از گذشته با منتقدان خود و اتهام زنی های بی پایان او و بستن  شمشیر از رو برای منتقدان و همراه بردن فردی که دیگر رییس دفتر او نیست و تنها سمت وی که مربوط به حوزه سیاست خارجی کشور است، ریاست دبیرخانه جنبش عدم تعهد است و تحویل پرچم در هر سفر به او، به نظر بسیاری از آگاهان سیاسی شائبه انتخاباتی بودن این سفرها و تبلیغ برای یک نامزد خاص را تقویت کرده است.

  گفتنی است بزرگترین چالش پیش روی احمدی نژاد در سفرهای اخیر خود که ممکن است نتایج معکوسی برای او ببار آورد، استقبال کم مردم از تیم دولت در این سفرهاست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.