• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پورمحمدی در اجتماع دو هزار نفری زاهدان مطرح کرد: انتقاد از تعطیلی یکی از دانشکده‌های دانشگاه صنعتی شریف
  کد خبر : 1813637

  پورمحمدی در اجتماع دو هزار نفری زاهدان مطرح کرد: انتقاد از تعطیلی یکی از دانشکده‌های دانشگاه صنعتی شریف

  نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی‌خواهم با قول و وعده دادن و تبلیغات فریبکارانه رأی بیاورم.

  پورمحمدی در اجتماع دو هزار نفری زاهدان مطرح کرد: انتقاد از تعطیلی یکی از دانشکده‌های دانشگاه صنعتی شریف Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  IMAGE635027029714950803به گزارش ایران ویج به نقل از خبرآنلاین، رئیس سازمان بازرسی کل کشور عصر شنبه با حضور در تجمع بزرگ مردم زاهدان در مسجد المهدی(عج) با بیان این‌که حضور امروز شما ارزشمند و امیددهنده است، گفت: این‌که امروز که حدود پنجاه روز به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است؛ مردان، زنان، بزرگان طوایف و اقوام این چنین با انگیزه در این محل جمع‌شده و گام‌های استوار خود را در راه خلق حماسه سیاسی برداشته‌اید، شعف‌برانگیز، امیددهنده و اعتمادآفرین است.

  پورمحمدی ادامه داد: مسیری که انقلاب اسلامی به برکت ایمان، فرهنگ متعالی، وحدت، استواری و مقاومت ملت ایران تا امروز پیموده مشمول عنایت خدا شده است. هوشمندی ملت ایران یک اجر و عنایت بزرگ الهی است که امروز نصیب جمهوری اسلامی ایران شده است.

  وی در بخش دیگر از سخنان خود در تجمع بزرگ دوهزار نفری مردم زاهدان با اشاره به توانایی‌های داخلی کشور گفت: امروز میانگین سن دانشمندان ما 35 سال است؛ یعنی جوانی که تاریخ قبل از انقلاب و جنگ ایران را ندیده است. یعنی این جوان از پانزده سالگی به خاطر علاقه‌ای که به کشور، نظام و رهبری‌اش داشت شبانه روز زحمت کشیده تا در این سن دانشمند شده است.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: در دوران وزارت کشور و آخر سال 86 برای برگزاری انتخابات مجلس از مردم خواهش کردم که هنگام شرکت در رأی‌گیری با خود کارت ملی همراه بیاورند که به رغم آنکه اجباری نبود اما 92درصد از مردم با خود کارت ملی همراه بردند. چون شماره کارت ملی ثبت شده بود برای نخستین بار همان شب آمار سنی شرکت‌کنندگان را گرفته و نتایج آن را خدمت مقام معظم رهبری ارسال کردیم. میزان مشارکت جوانان زیر 25 سال بیش از سایر دوره‌های سنی بود. این آمار ثابت می‌کند که جوانان کشور ما به نسبت سایر سنین بیشترین حساسیت و احساس مسئولیت را نسبت به تعیین سرنوشت خود دارند.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: در همان سال میزان مشارکت زنان 49 و شش دهم درصد محاسبه شد. این آمار نشان می‌دهد که زنان جامعه ما به اندازه مردان حضور و مشارکت سیاسی دارند. 

  اگر کشور را خوب ساخته و قدرت اسلام را نشان دهیم، می‌توانیم انقلاب خود را صادر کنیم

  عضو ائتلاف اکثریت اصول‌گرایان با اشاره به این‌که در مقابل نعمات الهی باید شکر آن را گذاشت، گفت: کشوری که این همه نعمت دارد انتظار است شرایط بهتری داشته باشد. باید زندگی جامعه خود را زندگی خوب قرار دهیم. وظیفه دوم این است حال که امروز ملت ایران پرچم‌دار دفاع از حقوق انسان شده است باید کشور را محکم‌تر اداره کنیم. اگر کشور را خوب ساخته و قدرت اسلام را نشان دهیم، می‌توانیم انقلاب خود را صادر کنیم.

  پورمحمدی بمب اتم ملت ایران را انقلاب اسلامی دانست و گفت: ملت ایران نیازی به بمب اتمی ندارد. به فرموده امام عزیز ما انقلاب ما انفجار نور بود. اما برای آنکه انفجار نور را دهیم باید کشور را خوب بسازیم. اگر در جامعه ایران بیکار باشد، فقیر باشد، گرانی باشد نمی‌توانیم انقلاب را خوب صادر کنیم. اگر نتوانیم مشکلات اقتصادی را حل کنیم شعارهای انقلابی خود را کمرنگ کرده‌ایم.

  وی با بیان این‌که نباید کافر بر مسلم مسلط باشد، گفت: اگر اقتصاد ما ضعیف باشد و دست ملت ایران به سمت کفار دراز شود، دیگر عزیز نیستیم. بنابراین باید ملت ایران ثروتمند باشد تا عزتمند باشد. خداوند دوست ندارد مؤمنینش ضعیف و فقیر باشند. 

  باید با انتخابی آگاهانه رئیس جمهوری را بر سر کار بیاورند تا منویات مقام معظم رهبری و مردم را اجرا کند

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به این‌که عمر دولت رو به اتمام است، گفت: دولت زحمات زیادی کشیده و باید منصف بود و اگر نقاط مثبتی داشت آن را بیان و تشکر کرد. از سوی دیگر عملکرد دولت ضعف‌هایی دارد که باید این ضعف‌ها و چالش‌ها را به فرموده مقام معظم رهبری بررسی کرد. همچنین دشمن فشارهای خود را بیشتر می‌کند. مقام معظم رهبری فرمودند راهکار وضعیت فعلی حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است که دست مردم است. مردم باید با انتخابی آگاهانه رئیس جمهوری را بر سر کار بیاورند تا منویات مقام معظم رهبری و مردم را اجرا کند.

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به ویژگی رئیس جمهور آینده در کلام مقام معظم رهبری گفت: بنا به فرموده رهبری رئیس جمهور آینده باید به اقتصاد مقاومتی توجه داشته باشد؛ اقتصاد مقاومتی اقتصادی است که در آن بریز و بپاش نباشد و روی اولویت‌ها کار کنیم. طبق نظر مقام معظم رهبری و همه کارشناسان اولویت اول امروز کشور تولید است. اگر تولید رشد پیدا کرد مشکلات ما حل می‌شود. 

  انتقاد از تعطیلی یکی از دانشکده‌های دانشگاه صنعتی شریف

  عضو ائتلاف اکثریت اصول‌گرایان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از نظر کارشناسان افزود: این در حالی است که هفته گذشته یکی از دانشکده‌های مهم مهم‌ترین دانشگاه کشور به خاطر انتقاد یکی از اساتید این دانشگاه به آمارهای دولت درباره اشتغال که از صدا و سیمای کشورمان پخش شد، تعطیل کردند؛ آن هم در وسط سال تحصیلی. چرا این طور با متخصصان رفتار می‌کنید؟! اگر سخنان این استاد دانشگاه اشتباه بود بیایید به آن پاسخ دهید و بگویید او اشتباه می‌کند؛ آمار اشتغال خود را بیان کنید تا مردم قضاوت کنند که کدام‌یک درست می‌گویید. چرا به همدیگر بدبین و سوء ظن دارید؟! چرا برخورد حذفی می‌کنید؟! 

  دولت از فرصت باقی‌مانده برای کاهش گرانی‌ها استفاده کند

  پورمحمدی با اشاره به گرانی‌ها خطاب به دولت توصیه کرد از فرصت‌های باقی مانده خوب استفاده کند، گفت: اگر سفرهایتان بی‌خاصیت است خواهش می‌کنم این سفرها را ادامه ندهید. به جای آنکه توانایی و وقت دولت را صرف سفرهای بی‌خاصیت کنید به فکر گرانی باشد تا شاید بتوانید دو درصد از فشارهایی که گرانی بر مردم وارد می‌کند کاهش دهید.

  وی با بیان این‌که رئیس جمهور آینده باید نترس بوده و مقابل دشمنان بایستد، گفت: این حرف به معنای آن نیست که مقابل دشمن، فحش و پرخاشگری کند. باید با صاحب نظران مشورت کرده و با تدبیر سخن بگوید. رئیس جمهور باید خوش اخلاق باشد و به دیگران احترام بگذارد. 

  اگر کسی می‌خواهد به من رأی دهد آگاهانه رأی دهد

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این‌که حماسه سیاسی و اقتصادی بدون حضور مردم شکل نمی‌گیرد، گفت: اگر می‌خواهیم آینده کشور را خوب تعیین کنیم باید وقت بگذاریم و برنامه و توان و کارنامه اجرایی کاندیدا را بسنجیم. نظام و رهبری از ملت می‌خواهد بهترین فرد را انتخاب کنند؛ این خواسته من نیز هست؛ می‌خواهم اگر کسی می‌خواهد به من رأی دهد آگاهانه رأی دهد؛ نمی‌خواهم با تبلیغات مزورانه و فریبکارانه، با قول و وعده دادن رأی بیاورم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.