• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » اعدام 2 قاچاقچی در ورامین
  کد خبر : 1813620

  اعدام 2 قاچاقچی در ورامین

  تقاضای عفو این دو نفر توسط کمیته عفو، تخفیف و تبدیل مجازات قوه قضاییه مردود شناخته شد و صبح امروز در محل ندامتگاه خورین به دار مجازات آویخته شدند.

  اعدام 2 قاچاقچی در ورامین Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  دو قاچاقچی که در نگهداری و حمل مواد مخدر فعالیت داشت در محوطه ندامتگاه خورین ورامین به دار مجازات آویخته شدند.

  به گزارش فارس، صبح امروز دو قاچاقچی که در امر نگهداری و حمل مواد مخدر کراک فعالیت داشت، در محوطه ندامتگاه خورین ورامین به دار مجازات آویخته شدند.

  متهمان که شامل «قاسم-ب» ساکن پیشوا و «هادی-خ» ساکن ورامین بودند که در ارتباط با نگهداری و حمل 400 گرم کراک توسط «قاسم-ب» و 547 گرم توسط «هادی-خ» در دادگاه انقلاب شهرستان ورامین پرونده آنها مورد بررسی قرار گرفته بود.

  این دو متهم طی حکمی از سوی دادگاه انقلاب شهرستان ورامین به اعدام محکوم شدند، رای صادر شده از سوی این دادگاه مورد تایید دادسرای کل قرار گرفت و تقاضای عفو این دو نفر توسط کمیته عفو، تخفیف و تبدیل مجازات قوه قضاییه مردود شناخته شد و صبح امروز در محل ندامتگاه خورین به دار مجازات آویخته شدند.

  در پی این اعدام روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان ورامین طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دستگاه قضایی با اقتدار و صلابت در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و اراذل و اوباش گام بر می‌دارد و به شدت با این افراد برخورد می‌کند.

  این اطلاعیه می‌افزاید: این دستگاه زمینه پاکسازی جامعه و ایجاد فضای امن برای شهروندان را با همکاری کلیه نهادها فراهم خواهد ساخت و اجرای چنین مجازات‌هایی درس عبرتی برای سوداگران مرگ و پیشگیری از وقوع جرائم خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.