• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مصطفی پورمحمدی: اسناد فساد 450 میلیون یورویی را افشا می‌کنم
  کد خبر : 1813607

  مصطفی پورمحمدی: اسناد فساد 450 میلیون یورویی را افشا می‌کنم

  مصطفی پورمحمدی: اسناد فساد 450 میلیون یورویی را افشا می‌کنم Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating: اگر قوانین کشور در آینده قرار باشد اصلاح شود، می توانیم تصویب کنیم کسانی که رئیس جمهور شده اند، بدون در نظر گرفتن عملکرد خوب و بدشان به قدرت بازنگردند. نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم گفت: اگر قوانین کشور در آینده…

  مصطفی پورمحمدی: اسناد فساد 450 میلیون یورویی را افشا می‌کنم Reviewed by Farnaz on Apr 28Rating:

  اگر قوانین کشور در آینده قرار باشد اصلاح شود، می توانیم تصویب کنیم کسانی که رئیس جمهور شده اند، بدون در نظر گرفتن عملکرد خوب و بدشان به قدرت بازنگردند.

  نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم گفت: اگر قوانین کشور در آینده قرار باشد اصلاح شود، می‌توانیم تصویب کنیم کسانی که رئیس جمهور شده‌اند، بدون در نظر گرفتن عملکرد خوب و بدشان به قدرت بازنگردند.

  به گزارش ایلنا، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر استعفا دادن از سمت فعلی خود برای شرکت در انتخابات دوره یازدهمین ریاست جمهوری اظهارداشت: خیر استعفا نخواهم داد زیرا قانوناً نیازی نیست.

  بهتر است کسانی که رییس‌جمهور بودند به قدرت بازنگردند

  وی در خصوص حضور روسای جمهور اسبق با بیان این که هاشمی و خاتمی گفته اند کاندید نمیشویم افزود:اگر قوانین کشور در آینده قرار باشد اصلاح شود، می توانیم تصویب کنیم کسانی که رئیس جمهور شده اند، بدون در نظر گرفتن عملکرد خوب و بدشان به قدرت بازنگردند.

  پورمحمدی دلیل آن را اینگونه بیان کرد که: این قانون به نفع سلامت اقتصادی، اداری کشور است و در جهت گردش قدرت، ثروت و مدیریت می باشد و از آن تز دفاع خواهیم کرد.

  به نفع کسی کنار نمی‌روم

  وی در پاسخ به سوال خبرنگار عصر هامون که در میان تعدد کاندیدها آیا احتمال کنار کشیدن شما به نفع کسی وجود دارد بیان کرد: خیر به نفع کسی کنار نخواهم کشید غیر از قاعده ای که در ائتلاف گذاشتیم مقید هستم.

  با افزایش مبلغ یارانه‌ها، هدفمندی را ادامه خواهم داد

  وی در خصوص هدفمندی یارانه‌ها به خبرنگار عصر هامون گفت: هدفمندی یارانه‌ها را در صورت گرفتن مسئولیت دولت ادامه خواهم داد و مبلغ پرداختی را افزایش می‌دهم البته این افزایش برای همگی نخواهد بود چون همه نیاز به یارانه ندارند.

  وی بیان کرد: امروز اگر می‌خواهیم یارانه پرداخت کنیم باید یارانه‌ای باشد که بتوان بوسیله آن قیمت‌ها را کنترل کرد و بتوان در طبقات نیازمند وضع اقتصادی را متحول ساخت.

  اینطور نیست که اگر با آمریکا مذاکره کنیم تحریم ها برداشته می‌شود

  پور محمدی اظهارداشت:کسانی که امروز ادعای حقوق بشر دارند از همه بی رحم‌تر هستند و همه را بجان یکدیگر می اندازند و بی رحمانه‌ترین اقدامات را انجام می‌دهد و در جای جای دنیا دخالت می‌کنند چرا که با استقلال کشور ها مشکل دارند.

  وی افزود: دیگر دنیای بزن دررو وجود ندارد، با تهدیدات نمی‌توان کار را جلو برد و آنهایی که می‌گویند اگر با آمریکا مذاکره کنیم تحریم‌ها برداشته می‌شود اینطور نیست.

  بزودی اسناد قرارداد 450میلیون یوروئی را منتشر می‌کنیم

  وی در پاسخ به این سؤال مبنی بر قرارداد 450میلیون یورویی در کیش که سازمان بازرسی مانع ان شده بود و از سوی معاون اجرائی رئیس‌جمهور کذب خوانده شده بود، گفت: بزودی اسناد آن را منتشر خواهیم کرد.
  پایان پیام

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.