• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شرط شریعتمداری برای انصراف از نامزدی در انتخابات آتی
  کد خبر : 1813512

  شرط شریعتمداری برای انصراف از نامزدی در انتخابات آتی

  شرط شریعتمداری برای انصراف از نامزدی در انتخابات آتی Reviewed by Farnaz on Apr 27Rating: وزیر بازرگانی دولت اصلاحات گفت: من فقط با کاندیدا شدن آقایان خاتمی، هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و سیدحسن خمینی از رقابت‌ها کناره‌گیری می‌کنم.محمد شریعتمداری وزیر بازرگانی دولت اصلاحات و از نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با فارس…

  شرط شریعتمداری برای انصراف از نامزدی در انتخابات آتی Reviewed by Farnaz on Apr 27Rating:

  وزیر بازرگانی دولت اصلاحات گفت: من فقط با کاندیدا شدن آقایان خاتمی، هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و سیدحسن خمینی از رقابت‌ها کناره‌گیری می‌کنم.
  محمد شریعتمداری وزیر بازرگانی دولت اصلاحات و از نامزد احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این پرسش که برخی اخبار حکایت از این دارد که آقای جهانگیری گزینه نهایی اصلاحات است، گفت: می‌دانم که هنوز چنین جمع‌بندی‌هایی صورت نگرفته است.

  وزیر بازرگانی دولت اصلاحات در پاسخ به این پرسش که اگر شخصی به غیر از شما از اجماع اصلاح‌طلبان بیرون آمد آیا از وی حمایت می‌کنید یا خیر، تصریح کرد: من فقط با کاندیدا شدن آقایان خاتمی، هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و سیدحسن خمینی از رقابت‌ها کناره‌گیری می‌کنم.

  شریعتمداری در پاسخ به این پرسش که حتی اگر آقای خاتمی از شخصی حمایت کنند نیز شما به نفع آن کنار نمی‌روید، گفت: این یک مسئله دیگری است و باید در زمان خودش بحث شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.