• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پورمحمدی: حال کروبی و موسوی خوب است و مشکلی ندارند
  کد خبر : 1813468

  یکی از سیاست‌های محوری من مبارزه با فساد است

  پورمحمدی: حال کروبی و موسوی خوب است و مشکلی ندارند

  رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند.

  پورمحمدی: حال کروبی و موسوی خوب است و مشکلی ندارند Reviewed by Farnaz on Apr 27Rating:

  رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند.

  به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی، در جمع روحانیون تهرانی با تاکید بر این‌که «خلق حماسه سیاسی به پیش قراول نیاز دارد» گفت: حماسه سیاسی به کسانی نیاز دارد تا به مردم انگیزه دهند. روحانیون اصلی‌ترین، محوری‌ترین حوزه و موتور محرک حماسه سیاسی هستند. حضور و نشاط روحانیون در این مجلس حکایت از این معنا می‌کند و از این بابت شاکر و سپاسگزاریم.

  پورمحمدی ادامه داد: بنده در همه دولت‌ها حضور داشته و با مدیران عالی کشور از نزدیک حشر و نشر داشته و با جزئیات مسایل و مشکلات کشور آشنا هستم. به خاطر اشرافی که به مسایل ملی و بین‌المللی دارم فکر می‌کنم می‌توانم در عرصه اجرایی آینده مفید فایده شده و با کمک ملت، کشور را از شرایط فعلی عبور دهیم. آنچه بر عهده بنده است ادای دین است که خود را در معرض انتخاب قرار دهم تا اگر تقدیر الهی و انتخاب مردم شامل حال ما باشد در خدمت شما مردم باشم.

  این عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان در بخش دیگری از این نشست به سوالات روحانیون و طلاب پاسخ گفت.

  وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که چرا مطالبی راجع به تامین معاش روحانیون مطرح و به دلیل این مساله انتقاد سایر اقشار را متوجه خود کرده‌اید؟ گفت: در مجلسی از من سوال شد که برنامه شما برای یارانه‌ها چیست که بنده اعلام کردم یارانه بخشی از جامعه را که یا نیازمند هستند یا درآمدزا نیستند، افزایش می‌دهم. گفتم چند گروه هستند که خدمات ارزنده و تولیدات گران‌بهایی دارند ولی درآمدشان کم است مثل روحانیون، هنرمندان، اهل فرهنگ، فعالان ورزشی و … که خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌کنند ولی درآمد مکفی ندارند. برای اینکه جامعه نشاط و سلامت اجتماعی خود را حفظ کرده باید بخشی از درآمد ملی به این اقشار تعلق گیرد. برای طبقات اجتماعی دیگر نیز باید طوری عمل کرد که نیازی به یارانه نداشته باشند. باید یارانه به سمت تامین اجتماعی و تولید برود تا ضمن فراهم کردن رفاه و آسایش عمومی، قیمت‌ها نیز کاهش یابد.

  این کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به این سوال که چه عاملی باعث شد کاندیدا شوید؟ گفت: آنچه از افرادی که خود را برای ورود به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری آماده کرده‌اند برمی‌آید این است که تجربه بنده از همه‌ آنها بیشتر است. برخی از دوستان تنها در داخل کار کرده‌اند و با حوزه خارجی آشنا نیستند که بنده هم در داخل و هم در خارج کار کرده‌ام. برخی تنها در ظاهر کار کرده‌اند که بنده هم در ظاهر و هم در پنهان بوده‌ام. برخی تنها سابقه کار اجرایی دارند و از مسایل حوزه بزرگ قضایی نامطلع هستند که بنده هم در حوزه اجرایی و هم در حوزه قضایی حضور داشته و تجربه کافی دارم.

  وی در پاسخ به این سوال که امکان پیوستن شما به قالیباف چقدر است؟‌ گفت: ایشان در یک ائتلاف دیگر بوده و بنده در ائتلاف دیگر هستم. تا امروز هم برنامه‌ای با هم نداشته و نداریم.

  پورمحمدی در واکنش به یکی از طلاب که می‌گفت به لباس روحانیت ظلم شده و شما باید این وضعیت را بهبود ببخشید، گفت: بنده معتقدم به حوزه فرهنگ و دین آنچنان که باید نپرداختیم. از همین‌رو سرباز این حوزه روحانیت است که باید وارد عرصه شود.

  رییس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به این سوال که بعد از انتخاب شدن چه برخوردی با متخلفان دارید؟ گفت: یکی از سیاست‌های محوری من مبارزه با فساد است. در همین راستا بزرگ‌ترین برنامه‌ام اصلاح نظام اداری است. هیچ فردی مانند من با مشکلات نظام اداری آشنا نیست و تا نظام اداری اصلاح نشود هیچ تحولی ایجاد نخواهد شد. در راستای مبارزه با فساد قطعا هیچ مماشاتی نخواهم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.