• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ارسلان فتحی‌پور اعلام کاندیداتوری کرد
  کد خبر : 1813399

  ارسلان فتحی‌پور اعلام کاندیداتوری کرد

  ارسلان فتحی‌پور اعلام کاندیداتوری کرد Reviewed by Farnaz on Apr 26Rating: ارسلان فتحی‌پور پیش از اعلام کاندیداتوری خود، با حضور در مرقد امام خمینی(ره) و بهشت زهرا(س) به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب ادای احترام کرد. وی پس از اعلام کاندیداتوری خود برای انتخابات ریاست جمهوری، طی سخنانی گفت: همه ما فدائیان مقام…

  ارسلان فتحی‌پور اعلام کاندیداتوری کرد Reviewed by Farnaz on Apr 26Rating:
  ارسلان فتحی‌پور پیش از اعلام کاندیداتوری خود، با حضور در مرقد امام خمینی(ره) و بهشت زهرا(س) به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب ادای احترام کرد.
  وی پس از اعلام کاندیداتوری خود برای انتخابات ریاست جمهوری، طی سخنانی گفت: همه ما فدائیان مقام معظم رهبری هستیم و هدف ما در این انتخابات در مرحله اول باید تحقق فرمایشات ایشان باشد. اصلی‌ترین تاکید مقام معظم رهبری، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و دومین انتظار ایشان، برگزاری یک انتخابات آبرومندانه و سالم است که معنی آن پرهیز از هرگونه جوسازی و جنجال است.
  این نماینده مجلس اضافه کرد: شرح مفصل برنامه‌های من به موقع از سوی ستاد اعلام خواهد شد، اما برای برون‌رفت از وضعیت موجود، در حال حاضر می‌شود چند راهکار ارائه کرد.
  فتحی‌پور با بیان اینکه “مطابق سند چشم‌انداز 20 ساله و در جهت ارج و قرب دادن به علم، پارلمان اقتصاددانان کشور را شکل خواهم دادم”، تاکید کرد: همچنین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور را برای تدوین برنامه‌های دقیق و نظارت بر حسن اجرای برنامه‌ها احیا خواهم کرد.
  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت من برای تمام شهروندان فارغ از شغل و محل زندگی، خود را مکلف به فراهم کردن دسترسی شهروندان به سطح استاندارد می‌داند. در تعیین وزرا و کابینه خود نیز از نظرات تمام مشاوران و تشکل‌های صنفی و بخش خصوصی و اقتصادی استفاده خواهم کرد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.