• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » برلوسکونی باید سالانه 36 میلیون یورو به همسر سابقش بپردازد
  کد خبر : 1813328

  برلوسکونی باید سالانه 36 میلیون یورو به همسر سابقش بپردازد

  برلوسکونی باید سالانه 36 میلیون یورو به همسر سابقش بپردازد Reviewed by Farnaz on Apr 26Rating: دادگاهی در ایتالیا نخست‌وزیر پیشین این کشور را به پرداخت سالانه 36 میلیون یورو به همسر سابقش محکوم کرد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، دادگاهی در میلان «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین ایتالیا را به پرداخت…

  برلوسکونی باید سالانه 36 میلیون یورو به همسر سابقش بپردازد Reviewed by Farnaz on Apr 26Rating:

  282281_124دادگاهی در ایتالیا نخست‌وزیر پیشین این کشور را به پرداخت سالانه 36 میلیون یورو به همسر سابقش محکوم کرد.

  به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، دادگاهی در میلان «سیلویو برلوسکونی» نخست‌وزیر پیشین ایتالیا را به پرداخت رقم کلانی به همسر پیشین خود محکوم کرد.

  بر اساس حکم این دادگاه، برلوسکونی باید سالانه 36 میلیون یورو به «ورونیکا لاریو» همسر سابق خود بپردازد؛ به عبارتی ماهانه 3 میلیون یورو و روزانه 100 هزار یورو.

  برلوسکونی از پذیرش این حکم خودداری کرد و گفت که منتظر حکم دادگاه تجدید‌نظر می‌ماند. دادگاه میلانی دلیل صدور این حکم را فراهم کردن زندگی مرفهی برای لاریو 56 ساله، همانند وقتی که وی همسر برلوسکونی بود، اعلام کرده است.

  برلوسکونی به خاطر رسوایی‌های  مالی و اخلاقی متعدد و داشتن ارتباط نامشروع با زنان جوان از جمله « کریمه المحروق» رقاص مراکشی به شدت در کشورش مورد انتقاد قرار گرفته است و روند رسیدگی به جرایم وی همچنان ادامه دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.