• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » درگیری شدید در نشست باهنر با دانشجویان!
  کد خبر : 1813273

  اقدام به فحاشی و توهین دانشجویان

  درگیری شدید در نشست باهنر با دانشجویان!

  در حین سخنان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دانشجویان مخالف و موافق دو دانشجوی قبل اقدام به فحاشی و توهین برعلیه همدیگر نمودند .

  درگیری شدید در نشست باهنر با دانشجویان! Reviewed by Farnaz on Apr 26Rating:

  namayeدر پایان نشست یکی از کاندیداهای احتمالی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد رخ داد

  به گزارش ایران ویج به نقل از شریان نیوز ، هنگامی که یکی از دانشجویان حامی جریان اصلاحات به سوالات در زمینه حمایتهای جریان اصولگرا از احمدی نژاد در پی هشت ساله گذشته و تبرئه نمودن خود از رئیس جمهوری در شرایط کنونی اشاره کرد و اظهار داشت که اگر خاتمی اکنون در این دانشگاه حضور داشت سالن مملو از حامیان خاتمی بود یکی دیگر از دانشجویان حامی جریان اصولگرا در پاسخ به اظهارات این دانشجو گفت : اگر خاتمی اکنون دراین سالن حضور داشت به طور حتم وی را با تیپا از این سالن بیرون میکردند .

  اظهارات تند این دانشجو برعلیه خاتمی و بیان اینکه خاتمی از سران جریان فتنه است سبب شد که تعدادی از دانشجویان با بلند شدن از صندلیها و داد و بیداد نظم جلسه را بر هم زده بطوریکه باهنر مجبور شد سخنان خود را به پایان برساند .

  باهنر با پوزش خواستن از دانشجویان گفت : به ما گفته اند شما احترام میهمان خود را دارید و انتظار میرود جلسه را با خوبی و ریش سفیدی و سلامتی و تندرستی و دعا برای طول عمرر برکت رهبری به پایان برسانید .

  در حین سخنان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دانشجویان مخالف و موافق دو دانشجوی قبل اقدام به فحاشی و توهین برعلیه همدیگر نمودند .

  تنش تا جایی پیش رفت که برخی دانشجویان اقدام به درگیری فیزیکی با همدیگر کردند باهنر در ادامه از دانشجویان درگیر خواست با انتقادهای سازنده و به دور از افراط نظم جلسه را حفظ کنند .

  وی گفت : بحثهایی که میشود از یک سو مفید و خوب است اما ادبیات فاخر بکار ببریم بهتر است .

  مجری این نشست گفت : از اینکه آقای باهنر با متانت و صبر سبب جلوگیری ادامه درگیر و تنش شد ه اند  از ایشان کمال تشکر را داریم .

  درگیری  وتنش تا جایی پیش رفت که مسئولان دانشگاه مجبور شدند با وساطت از ادامه درگیریها جلوگیری و جلسه را به پایان برسانند .

  کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری  در زمان درگیری با تمهیدات امنیتی توسط مسئولان دانشگاه از محل درگیری خارج شد .

  درگیری بعد از خروج باهنر بین حامیان خاتمی و مخالفان خاتمی ادامه داشت ، حامیان خاتمی شعار درود بر خاتمی سر میدادند که همراه سر دادن شعارهایشان نیز کف و سوت میزدند ، اما مخالفان خاتمی با صلوات و شعار زنده باد ولایت پاسخ حامیان خاتمی را میدادند .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.