• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » توضیحات استاندار اصفهان درباره کم بودن جمعیت در استقبال از احمدی نژاد
  کد خبر : 1813055

  توضیحات استاندار اصفهان درباره کم بودن جمعیت در استقبال از احمدی نژاد

  توضیحات استاندار اصفهان درباره کم بودن جمعیت در استقبال از احمدی نژاد Reviewed by Farnaz on Apr 25Rating: ذاکر اصفهانی استاندار اصفهان شب گذشته در جلسه هیات دولت از پوشش اخبار سفر رییس‌جمهور از سوی صداوسیمای این استان انتقاد کرد. به گزارش ایسنا  ذاکر اصفهانی با انتقاد از نحوه پوشش اخبار سفر استانی هیات دولت…

  توضیحات استاندار اصفهان درباره کم بودن جمعیت در استقبال از احمدی نژاد Reviewed by Farnaz on Apr 25Rating:

  ذاکر اصفهانی استاندار اصفهان شب گذشته در جلسه هیات دولت از پوشش اخبار سفر رییس‌جمهور از سوی صداوسیمای این استان انتقاد کرد.

  به گزارش ایسنا  ذاکر اصفهانی با انتقاد از نحوه پوشش اخبار سفر استانی هیات دولت به اصفهان از صداوسیمای این استان، گفت: صداوسیمای استان جمعیت متراکم در میدان امام را که برای استقبال از رییس‌جمهور آمده بودند رها کرده و فضای خالی و حاشیه‌ اطراف میدان را به نمایش می‌گذاشت.

  وی ادامه داد: به طور معمول در هنگام انجام چنین سفرهایی، صداوسیمای استان از چند روز قبل با تغییر برنامه‌های معمول خود مردم را جهت استقبال و حضور دعوت می‌کند ولی در این سفر این اتفاق نیافتاد و در قبل و هنگام سفر رادیو و تلویزیون استان برنامه‌های عادی خود را پخش می‌کرد.

  ذاکر اصفهانی افزود: متاسفانه از سوی صداوسیمای استان خبری در مورد حضور مردم از ساعت‌ها قبل در میدان امام جهت استقبال از رییس‌جمهور منتشر نشد و برنامه‌های عادی تلویزیون پخش می‌شد.

  وی ادامه داد: من این اقدام صداوسیمای استان را نه جفا به دولت، بلکه جفا به مردم این استان می‌دانم، مردمی که با حضور باشکوه در میدان امام جهت استقبال از رییس‌جمهور و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب و نظام حضور پیدا کرده بودند.

  در این جلسه همچنین احمد بخشایش یکی از نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس‌جمهور و اعضای دولت در این جلسه، گفت: دولت شما هرگز در طول تاریخ تکرار نخواهد شد و این دولت از پاک‌ترین دولت‌ها در این سرزمین بود.

  وی در ادامه به تشریح ویژگی‌های این دولت پرداخت و گفت: اولین ویژگی‌ این دولت این بود که روند گردش نخبگان در کشور را تغییر داد، در دولت‌های گذشته شاهد بودیم که به طور معمول پست‌های مدیریتی جمعا بر عهده 500 نفر بود و اجازه داده نمی‌شد که کسی به این چرخه اضافه شود ولی شما این روند را تغییر دادید.

  ذاکر اصفهانی افزود: شما جایگاه ریاست‌جمهوری را واقعی کردید.

  این نماینده مجلس افزود: وقتی در دولت‌های گذشته در نماز جمعه شعار می‌دادند، دشمن هاشمی دشمن پیغمبر است کسی نمی‌توانست آنها را نقد کند ولی امروز می‌بینیم که به راحتی شما و دولت‌تان را نقد می‌کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.