• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تیتر امروز روزنامه ها , سیاسی » پیام کیهان به احمدی نژاد: اگر قرار باشد مردم پدر کسی را در بیاورند به قطع یقین این کار را خواهند کرد
  کد خبر : 1812991

  پیام کیهان به احمدی نژاد: اگر قرار باشد مردم پدر کسی را در بیاورند به قطع یقین این کار را خواهند کرد

  پیام کیهان به احمدی نژاد: اگر قرار باشد مردم پدر کسی را در بیاورند به قطع یقین این کار را خواهند کرد Reviewed by Farnaz on Apr 25Rating: امروز در ستون کیهان و خوانندگان می خوانید: خطاب به ریاست محترم جمهوری عرض می کنم اگر قرار باشد مردم پدر کسی را در بیاورند به قطع…

  پیام کیهان به احمدی نژاد: اگر قرار باشد مردم پدر کسی را در بیاورند به قطع یقین این کار را خواهند کرد Reviewed by Farnaz on Apr 25Rating:

  امروز در ستون کیهان و خوانندگان می خوانید:

  • خطاب به ریاست محترم جمهوری عرض می کنم اگر قرار باشد مردم پدر کسی را در بیاورند به قطع یقین این کار را خواهند کرد. نمونه آن حضور با شکوه و با بصیرت و قدرتمندانه آنان در روز 9 دی سال 88 در مقابله با فتنه گران بود. دیدیم و دیدند که همین مردم در منطقه هفتکل نیز اجازه ندادند منحرفین و افراد فاقد صلاحیت پشت بلندگو قرار بگیرند. البته قبل از آن تیر حلقه انحرافی در استادیوم آزادی توسط همین مردم به سنگ خورد. منحرفین بدانند با شبهه آفرینی در ایام نزدیک به انتخابات راه به جایی نخواهند برد.
  • انتظار می رود که رئیس جمهور محترم این شیرینی و حلاوت خدمت 8 سال را با برخی ندانم کاری ها و غفلت ها به کام ملت تلخ ننمایند و از ایشان می خواهیم که اگر صلاح و رستگاری را می طلبند از وسوسه های خناثان به درگاه حضرت احدیت پناه ببرند.
  • کاش آقای رئیس جمهور به جای هزینه کردن و وقت گذاشتن برای برگزاری مراسم تقدیر از خادمان نوروزی فقط یک هفته وقت خود و دولت را صرف مقابله جدی با گرانی های افسار گسیخته می کرد. این گرانی ها و بی توجهی آقای رئیس جمهور به این مشکلات تمام خدمات گذشته ایشان را تحت الشعاع قرار داده است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.