• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » فحاشی گوینده‌ خبر در برنامه‌ زنده تلویزیونی
  کد خبر : 1812879

  فحاشی گوینده‌ خبر در برنامه‌ زنده تلویزیونی

  فحاشی گوینده‌ خبر در برنامه‌ زنده تلویزیونی Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating: گوینده‌ی خبری اهل داکوتای شمالی که در برنامه‌ی تلویزیونی فحاشی کرد، از کار برکنار شد. به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، شبکه تلویزیونی «KFYR-TV» در داکوتای شمالی یکی از گویندگان خبر خود را به دلیل فحاشی در برنامه‌ی زنده اخراج…

  فحاشی گوینده‌ خبر در برنامه‌ زنده تلویزیونی Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  thگوینده‌ی خبری اهل داکوتای شمالی که در برنامه‌ی تلویزیونی فحاشی کرد، از کار برکنار شد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، شبکه تلویزیونی «KFYR-TV» در داکوتای شمالی یکی از گویندگان خبر خود را به دلیل فحاشی در برنامه‌ی زنده اخراج کرد.

  «ای.جی کلمنته» از گویندگان تلویزیونی این شبکه بود که زمانی که توسط دیگر گوینده معرفی شد، فحشی را به زبان آورد که این کار موجب تعلیق او از کار شد.

  این شخص با تصور این که میکروفن او هنوز روشن نشده، لفظی توهین‌آمیز را به زبان آورد و سعی کرد آن را رفع و رجوع کند، اما این کار بی‌فایده بود و فحاشی او در برنامه زنده منجر به اخراج او شد.

  «مونیکا هانان»، مدیر این شبکه خبری در شبکه اجتماعی فیسبوک از بینندگان عذرخواهی کرد و نوشت: او متوجه نبود که میکروفن روشن است، اما این دلیل موجهی نیست. ما گزارشگران خود را به شکلی تربیت می‌کنیم که همیشه حس کنند تمام میکروفون‌ها روشن هستند. ما نمی‌توانیم آنچه به زبان رفته را برگردانیم. مجری خاطی به حالت تعلیق درآمده، تا زمانی که این موقعیت را بررسی کنیم. تنها کاری که در این شرایط می‌توانیم انجام دهیم درخواست بخشش از شماست. به شخصه به شما اطمینان می‌دهم که مورد مشابهی هیچ‌گاه تحت نظارت من رخ نخواهد داد.

  این در حالیست که کلمنته در صفحه توییتر خود نوشت که جریان تعلیق حقیقت ندارد و وی اخراج شده است.

  جالب اینجاست که بسیاری از مخاطبان این شبکه حق را به گوینده خاطی داده و از وی حمایت کرده‌اند. این طرفدران اتفاق رخ داده را یک حادثه خوانده و خواستار بخشوده شدن کلمنته شده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.