• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » صحبت‌های رئیس‌جمهور جامعه را متشنج می‌کند!
  کد خبر : 1812871

  صحبت‌های رئیس‌جمهور جامعه را متشنج می‌کند!

  صحبت‌های رئیس‌جمهور جامعه را متشنج می‌کند! Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating: عضو فراکسیون روحانیون مجلس با انتقاد از رویه رییس‌جمهور در نحوه بیان مطالب، گفت: عدالتی که احمدی‌نژاد دنبالش است، فقط در اتهام‌زنی خلاصه می‌شود. محمد باقری بنابی گفت: احمدی نژاد در هشت سال دوران ریاست جمهوری خود، به خصوص در چهار سال اخیر،…

  صحبت‌های رئیس‌جمهور جامعه را متشنج می‌کند! Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  عضو فراکسیون روحانیون مجلس با انتقاد از رویه رییس‌جمهور در نحوه بیان مطالب، گفت: عدالتی که احمدی‌نژاد دنبالش است، فقط در اتهام‌زنی خلاصه می‌شود.

  محمد باقری بنابی گفت: احمدی نژاد در هشت سال دوران ریاست جمهوری خود، به خصوص در چهار سال اخیر، بارها بحث عدالت محوری را به عنوان یکی از رویکردهای اصلی دولت خود برشمرده ولی باید پرسید در کجای جامعه توانسته حتی یک درصد از آن را اجرا کند.

  نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود: عدالتی که احمدی‌نژاد دنبالش است، فقط در اتهام‌زنی خلاصه می‌شود، او غیر از خود و دو سه نفر همراهانش، همه را متهم به سوءاستفاده از بیت‌المال می‌کند؛ در صورتی که این رویه در هیچ کدام از دولت‌های قبلی دیده نشد که رئیس‌جمهور اشخاص حقیقی و حقوقی کشور را با این لحن و بر مبنایی بی‌اساس، مورد خطاب قرار دهد.

  وی ادامه داد: رئیس‌جمهوری که ادعا می‌کند شجاعت دارد و ترسو نیست، چرا نام چند نفر از اینهایی را که ادعا می‌کند نمی‌گذارند او کار کند یا در مقابل عدالتش ایستاده‌اند، مطرح نمی‌کند یا به دادگاه معرفی نمی‌سازد.

  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه چنین سخنانی کشور را دچار معضلات جدی می‌کند، ‌تصریح کرد: باید یک تدبیر اساسی در جامعه اندیشیده شود که جلوی صحبت‌های بی‌پایه و اساسی که تنها موجب تشویش اذهان عمومی جامعه می‌شود، گرفته شود.

  عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: این صحبت‌های پرحاشیه و بی‌محتوا فقط جامعه را به تشنج می‌کشد و دلسوزان نظام در مجلس، قوه قضاییه و دولت را درگیر می‌کند؛ در حالی‌که در شرایط کنونی کشور باید تمام انرژی و توان و وقت مسئولان برای بهبود اوضاع مردم صرف شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.