• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فولادگر: رییس‌جمهور منبع یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را اعلام کند
  کد خبر : 1812831

  هیچ اقتصاددانی پرداخت یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را در شرایط اقتصادی فعلی توصیه نمی کند

  فولادگر: رییس‌جمهور منبع یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را اعلام کند

  فولادگر: رییس‌جمهور منبع یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را اعلام کند Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رییس جمهور از چه محلی می‌خواهد یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را پرداخت کند، گفت: رییس جمهور در لایحه بودجه منبع پرداخت هدفمندسازی یارانه ها را ندیده است. به گزارش ایران…

  فولادگر: رییس‌جمهور منبع یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را اعلام کند Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رییس جمهور از چه محلی می‌خواهد یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را پرداخت کند، گفت: رییس جمهور در لایحه بودجه منبع پرداخت هدفمندسازی یارانه ها را ندیده است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر در واکنش به سخنان دیروز و امروز رییس جمهور در سفر استانی اش، اظهارداشت: اگر منظور رییس جمهور از ” دوزار پول” همان یارانه ۲۵۰ هزار تومانی است باید بگویم که بارها دراین باره بحث کرده و معتقدیم این اقدام در شرایط تورم رکودی، عقلایی، منطقی، مقدور و اقتصادی نیست.

  نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: پرداخت ۲۵۰ هزار تومان یارانه مستلزم افزایش قیمت حامل های انر‍ژی و پیرو آن افزایش قیمت کالاهاست.

  وی با تاکید بر اینکه هیچ اقتصاددانی پرداخت یارانه ۲۵۰ هزار تومانی را در شرایط اقتصادی فعلی توصیه نمی کند، گفت: در بودجه پیشنهادی دولت محلی برای پرداخت یارانه ۲۵۰ هزار تومانی دیده نشده است.

  این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره بخش دیگری از سخنان رییس جمهور مبنی بر این که برخی هزاران میلیارد پول مردم را می برند، گفت: رییس جمهور به جای تهدید اسامی کسانی که هزاران میلیارد از پول مردم را بردند اعلام کنند.

  گفتنی است محمد احمدی نژاد در چهارمین دور سفر استانی خود به اصفهان در جمع مردم گفت: اما پس از انقلاب،صحنه کشور را می‌بینید، دوزار پول می‌گذاریم در جیب ملت، همه بلندگوها فعال می‌شود که این مساله عامل خرابی‌های اقتصاد است و جالب این‌که توطئه‌های دشمنان را هم کنار می‌گذارند و کار دشمن را هم توجیه می‌کنند.

  وی همچنین روز گذشته در قم نیز سخنان مشابهی مطرح کرد و گفت: عده ای دوزار در جیب مردم می گذاریم جیغ می زنند ولی همان ها هزاران میلیارد تومان را می برند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.