• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دلیل سفرهای استانی رئیس جمهور از زبان معاونش
  کد خبر : 1812807

  دلیل سفرهای استانی رئیس جمهور از زبان معاونش

  نسرین سلطانخواه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: اگر چه سفرهای استانی کاستی‌هایی دارد، اما دولت‌های نهم و دهم با ابتکار رئیس جمهور برای ادای دین به مردم این سفرها را تدارک دیدند.

  دلیل سفرهای استانی رئیس جمهور از زبان معاونش Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: اگر چه سفرهای استانی کاستی‌هایی دارد، اما دولت‌های نهم و دهم با ابتکار رئیس جمهور برای ادای دین به مردم این سفرها را تدارک دیدند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، نسرین سلطانخواه امروز در شورای اداری شهرستان نجف آباد با اشاره به اینکه آغاز سفرهای استانی هیئت دولت مورد انتقاد است، اظهار کرد: با آغاز دوره سفرهای استانی ریاست جمهوری همیشه انتقادهایی وارد می‌شود و برخی معتقد بودند که از آن جایی که بودجه در مجلس تصویب و مصوبات آن تعیین می‌شود، سفرهای استانی رییس جمهوری به مناطق مختلف کشور ضرورت ندارد.

  وی تصریح کرد: شاکله سفرهای استانی عمل به قوانین و اجرای صحیح و عادلانه آن است، سفرهای استانی این حسن را دارد که تمام روستاها و استان‌ها به صورت یکسان دیده شود.

  معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اعلام این مطلب که دومین ثمره سفرهای استانی رییس جمهوری تصمیم‌گیری بر اساس مشاهدات عینی مسئولان است که منطقی‌تر انجام می‌شود دانست، گفت: سومین ثمره سفرهای استانی رئیس جمهوری قرار گرفتن مصوبات سفر در معرض دید مردم است که این امر باعث می‌شود تا مسئولان پاسخگو باشند.

  وی گفت: اگر چه سفرهای استانی کاستی‌هایی دارد، اما دولت‌های نهم و دهم با ابتکار رییس جمهوری برای ادای دین به مردم این سفرها را تدارک دیدند.

  سلطانخواه با اشاره به ظرفیت‌های اصفهان در دوره‌های تاریخی گذشته بیان کرد: اصفهان به مدت 400 سال در تاریخ ایران پایتخت کشور بوده است، این موضوع سبب شد تا در گذشته تمامی افراد خلاق، مستعد و باهوش به این استان سفر کنند و  تمامی فکرها در این استان متمرکز شده است.

  وی با تاکید بر این مطلب که جوانان ایران در عرصه علم و فناوری سبب رشد این مرز و بوم شده‌اند، گفت: مردم نجف‌آباد پس از جنگ نیز مرد عمل هستند و اکنون آنها در زمینه علمی و فناوری برای پیشرفت ایران تلاش می‌کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.