• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حاشیه همایش حماسه حضور در اصفهان: درگیری لفظی حضار و بازار داغ شعار “مشایی پاینده، رئیس جمهور آینده”
  کد خبر : 1812771

  حاشیه همایش حماسه حضور در اصفهان: درگیری لفظی حضار و بازار داغ شعار “مشایی پاینده، رئیس جمهور آینده”

  حاشیه همایش حماسه حضور در اصفهان: درگیری لفظی حضار و بازار داغ شعار “مشایی پاینده، رئیس جمهور آینده” Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating: جلسه حماسه حضور که یکی از برنامه های پر حاشیه رئیس جمهور در اصفهان بود با حاشیه های قابل توجهی در دقایق آغازین خود همراه است. به گزارش مهر، سرپرست امور…

  حاشیه همایش حماسه حضور در اصفهان: درگیری لفظی حضار و بازار داغ شعار "مشایی پاینده، رئیس جمهور آینده" Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  جلسه حماسه حضور که یکی از برنامه های پر حاشیه رئیس جمهور در اصفهان بود با حاشیه های قابل توجهی در دقایق آغازین خود همراه است.

  به گزارش مهر، سرپرست امور اجتماعی استانداری اصفهان در واکنش به برگزاری این همایش شامگاه گذشته استفاء داد تا از این طریق بتواند پایبندی خود را به آرمانهای انقلاب اسلامی نشان دهد.

  حال با آغاز این همایش با وجودی که در روز وفات ام البنین به سر می بریم پخش آهنگ های شاد در مراسم موضوعی است که جای تامل دارد.

  همچنین در این مراسم توزیع پرچم های جمهوری اسلامی ایران در بین حضار به چشم می آید و جمعیت این مراسم را بیشتر جوانان 15 تا 25 سال شامل می شود.

  نزدیک به 30 درصد این جمعیت را زنان تشکیل می دهند و بازار شعار در جشن حماسه حضور گرم است.

  درگیری و شعارهای متقابلی نیز در دفاع از ولایت و یا حمایت از ولایت و مشایی نیز از دیگر شعارهایی است که در این جلسه و پیش از آغاز مراسم به چشم می خورد.

  از جمله شعارهایی که در حماسه حضور سر داده می شود ” احمدی، مشایی دو یار ولایی” است و چند نفر نیز شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه را سر می دهند.

   از دیگر شعارهای این جلسه “احمدی زنده باد مشایی پاینده باد” است.

  همچنین با ورود اسفندیار رحیم مشایی عده ای شعار “مشایی پاینده، رئیس جمهور آینده” سردادند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.