• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ماجرای مکالمه محرمانه احمدی‌نژاد با مشایی در سال ۷۴
  کد خبر : 1812768

  احمدی‌نژاد غیرقانونی "سوآپ نفت" در اردبیل به صادق محصولی واگذار کرد

  ماجرای مکالمه محرمانه احمدی‌نژاد با مشایی در سال ۷۴

  تابستان سال ۱۳۷۴ بود رئیس‌جمهور وقت به استان اردبیل سفر کرده بودند و احمدی‌نژاد به عنوان استاندار اردبیل در جلسه‌ای صحبت کرد که صحبت‌هایش در حد یک استاندار نبوده و سطح پایینی داشت. پس از جلسه احمدی‌نژاد با یک جایی تماس گرفت بنده هم که همکار بودم در آن‌جا حضور داشتم و بعدا متوجه شدم که با فردی به نام “مشایی” صحبت می‌کند چرا که اسم مشایی را برزبان آورد و شنیدم که ماجرا را تعریف می‌کرد و می‌گفت این حرف‌ها را زدم خوب بود؟ و مشایی نیز وی را تشویق و ترغیب می‌کردند.

  ماجرای مکالمه محرمانه احمدی‌نژاد با مشایی در سال ۷۴Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه مراد و مریدی احمدی‌نژاد و مشایی به سال‌ها قبل برمی گردد، گفت: زمانیکه احمدی‌نژاد استاندار اردبیل بود من شهردار آن بودم و می‌دانم که احمدی‌نژاد غیرقانونی “سوآپ نفت” در اردبیل به صادق محصولی واگذار کرد.

  به گزارش خانه ملت؛کمال‌الدین پیرموذن نماینده اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی که سابقه ۷ سال شهرداری اردبیل را نیز در کارنامه خود دارد  به تشریح روابط “اسفندیار رحیم مشایی” با محمود احمدی‌نژاد و صادق محصولی از سال‌ها پیش و زمانی که احمدی‌نژاد استاندار اردبیل بوده پرداخت.

  پیرموذن با اشاره به سابقه خدمت خود در اردبیل ،به باشگاه خبرنگاران گفت: بنده در سال ۱۳۶۹ شهردار سراب بودم و پس از آنکه به عنوان شهردار نمونه کشوری انتخاب شدم، مرا به اردبیل منتقل کردند بنابراین از سال ۷۰ تا ۷۷ به مدت ۷ سال شهردار این استان بودم.

  وی افزود: آقای احمدی‌نژاد نیز از سال ۷۱ تا ۷۶ به عنوان استاندار استان اردبیل  مشغول به فعالیت بود.

  نماینده اردبیل در خصوص ارتباط احمدی‌نژاد و مشایی تصریح کرد: تابستان سال ۱۳۷۴ بود که رئیس‌جمهور وقت به استان اردبیل سفر کرده بودند و احمدی‌نژاد به عنوان استاندار اردبیل در جلسه‌ای صحبت کرد که صحبت‌هایش در حد یک استاندار نبوده و سطح پایینی داشت.

  وی افزود:پس از آن جلسه احمدی‌نژاد با یک جایی تماس گرفت بنده هم که همکار بودم در آن‌جا حضور داشتم و بعدا متوجه شدم که با فردی به نام “مشایی” صحبت می‌کند چرا که اسم مشایی را برزبان آورد و شنیدم که ماجرا را تعریف می‌کرد و می‌گفت این حرف‌ها را زدم خوب بود؟ و مشایی نیز وی را تشویق و ترغیب می‌کردند.

  پیرموذن تصریح کرد:من از آن زمان یک حالت مرید و مراد بودن تهوع‌آور بین این دو شخص دیدم که کماکان ادامه دارد.

  شهردار اسبق اردبیل خاطر‌نشان کرد: مسئله‌ دیگری که باید به آن پرداخت اعطای سوآپ انتقال سوخت ایران به جمهوری آذربایجان و قزاقستان از طرف رئیس‌جمهور وقت به استان اردبیل بود و در آن زمان بنده عضو هیئت مدیره سازمان شهرداری‌ها بودم و این سوآپ باید از طریق دو هیئت اجرایی انجام می‌شد و سودآوری پیدا می‌کرد ولی احمدی‌نژاد قسمت عمده‌ای از این مزیت را در اختیار صادق محصولی قرار داده بود البته باید اشاره کنم صادق محصولی و اسفندیار رحیم مشایی در آن زمان هیچ سمتی نداشته و صرفا دوست آقای احمدی‌نژاد بودند.

  وی تصریح کرد:محصولی می‌گوید مشایی را تا قبل از دولت نهم ندیده‌ام، این سخن کذب محض است و این دو از سالها قبل با یکدیگر در ارتباط بودند.

  پیرموذن تصریح کرد: من و احمدی‌نژاد همفکر بودیم ولی برخی افراطی‌گری‌هایی که در احمدی‌نژاد می‌دیدم و راست‌نمایی دروغی از همان موقع در شخصیت وی بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • اصغر

   این مورد تازه ای نیست کلاً از اول انقلاب تا بحال چند نفر با سواد در کشور مسئول بودند و کدام مسئول به فکر چپاول و غارت مردم نبود؟!!…

   • ابراهیم

    خدا شاهد است .ما هم که هرروز به عینه در شهر و منطقه خود بی عدالتی را می بینیم . بدتر هز همه این است که مردم دارند از دین دور می شوند . خدا لعنت کند کسانی را که با دین وایمان مردم بازی می کنند

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.