• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فیروز آبادی: اردن خیانت به فلسطین را کامل کرد
  کد خبر : 1812731

  فیروز آبادی: اردن خیانت به فلسطین را کامل کرد

  فیروز آبادی: اردن خیانت به فلسطین را کامل کرد Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating: رییس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: حکومت پادشاهی اردن هاشمی با در اختیار قرار دادن فضای هوایی خود به هواپیماهای رژیم اشغالگر قدس، خیانت خود به فلسطین را کامل کرد. سردار سرلشگر بسیجی «سیدحسن فیروز آبادی » افزود:…

  فیروز آبادی: اردن خیانت به فلسطین را کامل کرد Reviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  رییس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: حکومت پادشاهی اردن هاشمی با در اختیار قرار دادن فضای هوایی خود به هواپیماهای رژیم اشغالگر قدس، خیانت خود به فلسطین را کامل کرد.

  سردار سرلشگر بسیجی «سیدحسن فیروز آبادی » افزود: باز کردن مرزهای اردن هاشمی به روی گروهک تروریستی القاعده برای کشتار مردم بی دفاع سوریه اعتبار این کشور را در نزد مسلمانان نیز به شدت تنزل داده است.

  سرلشگر فیروزآبادی در خصوص همکاری اردن با متجاوزان غربی و صهیونیست ها نیز گفت: بعد از متنبه شدن کشورهای دیگر همسایه سوریه، این اقدام اردن نشانه ارزیابی غلط مقامات اردنی از وضعیت منطقه است که دست به همکاری نظامی با القاعده زده اند.

  عضو شورای عالی امنیت ملی اظهارداشت: در حالی که اتحادیه عرب مساله سوریه را سیاسی می داند، اقدامات نظامی اردن خود ایجاد خدشه در جهان عرب توسط این کشور عربی محسوب می شود و مصالح امت اسلامی را تهدید می کند.

  به گزارش ایرنا از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ستادکل نیروهای مسلح، سرلشگر فیروز آبادی با اشاره به شکست متجاوزان سوریه در جبهه های مختلف ، خطاب به سردمداران کشورهای منطقه تاکید کرد که مقامات پادشاهی اردن از چشم داشت صهیونیست ها به اشغال بخشی از سرزمین آنها بی اطلاع نیستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.