• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اقدام غیراخلاقی احمدی نژاد
  کد خبر : 1812683

  اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

  اقدام غیراخلاقی احمدی نژاد

  کواکبیان، خطاب به رئیس جمهور، افزود: اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

  اقدام غیراخلاقی احمدی نژادReviewed by Farnaz on Apr 24Rating:

  IMG16360339مصطفی کواکبیان با اشاره به اینکه ریشه حوادث 88 را باید در بداخلاقی‌های مناظرها، لجبازی‌ها و نفسانیات جست‌وجو کرد، گفت: متأسفانه این موضوعات تا به امروز نیز ادامه دارد که نمونه آن را می‌توان در اظهارات احمدی‌نژاد در خوزستان مشاهده کرد.

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، کواکبیان افزود: طرح سخنانی از این دست که «من پرونده‌هایی دارم و اگر رو کنم دیگر نمی‌توانید در این کشور بمانید» در نوع خود جالب است.

  وی خطاب به رئیس جمهور که ضمیر مرجع تو در این سخنان کیست؟ افزود: اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

   

  دبیرکل حزب مردمسالاری ابراز داشت: احمدی‌نژاد حداقل هشت سال است که می‌گوید در جیبم، 300 تا اسم دارم، اگر واقعاً بلوف و بداخلاقی نیست بهتر است این اسامی را افشا کند، هر چند همه می‌دانند طرح این مباحث به خاطر مسائل انتخاباتی است.

  وی در ادامه با بیان اینکه دولت اخلاق در بطن خود شاخص‌های مهمی را دارد، «الف» این واژه را «اقتصاد پیشرفته»، «خ» را «خدمت بی‌شائبه به مردم بر مبنای کرامت انسانی»، «ل» را «لغو انواع تحریم‌ها»، «الف» بعدی را «اصلاحات همه‌جانبه در همه زمینه‌ها و مقابله با فساد» و «ق» را «قانون‌منداری مقتدرانه» قلمداد کرد.

   

  کواکبیان با بیان اینکه در صورت کسب رأی، 500 برنامه مشخص را در دولت آینده‌اش تدارک دیده، گفت: 12 برنامه اقتصادی، 10 برنامه سیاسی، هشت برنامه فرهنگی و برنامه‌های زیربنایی و کلان، بین‌المللی ـ دیپلماسی، اداری و اجتماعی نیز هر کدام پنج مورد در نظر گرفته شده است.

  وی در پایان سخنانش با اشاره به اینکه در این راستا باید قانون اساسی، سند چشم‌انداز 1404 و برنامه پنج ساله پنجم را نیز مد نظر قرار داد، تأکید کرد: این اسناد را باید نصب‌العین قرار داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.