• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سرپرست سپاهان : یاد گرفته ایم برای قهرمان شدن دست به هر کاری نزنیم/ بلد نیستیم به بازیکن حریف زنگ بزنیم/ با آرزوی موفقیت برای تان در شورای شهر!
  کد خبر : 1811744

  سرپرست سپاهان : یاد گرفته ایم برای قهرمان شدن دست به هر کاری نزنیم/ بلد نیستیم به بازیکن حریف زنگ بزنیم/ با آرزوی موفقیت برای تان در شورای شهر!

  سرپرست سپاهان : یاد گرفته ایم برای قهرمان شدن دست به هر کاری نزنیم/ بلد نیستیم به بازیکن حریف زنگ بزنیم/ با آرزوی موفقیت برای تان در شورای شهر! Reviewed by Farnaz on Apr 22Rating: رسول خوروش مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی به اظهارات سرپرست تیم استقلال پاسخ داده است.این یادداشت را…

  سرپرست سپاهان : یاد گرفته ایم برای قهرمان شدن دست به هر کاری نزنیم/ بلد نیستیم به بازیکن حریف زنگ بزنیم/ با آرزوی موفقیت برای تان در شورای شهر! Reviewed by Farnaz on Apr 22Rating:

  IMAGE635022320870112898رسول خوروش مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی به اظهارات سرپرست تیم استقلال پاسخ داده است.این یادداشت را با هم می خوانیم:هنوز چند صباحی از طرح مسئله تازه به دوران رسیدن اینجانب به فوتبال و جوابیه آن نگذشته است که باز اتهامی دیگر از جانب یکی ازمسئولین باشگاه استقلال آقای میرشاد ماجدی متوجه من گردیده است.
  آقای ماجدی فرموده اند دانشجویان یک تحقیق میدانی انجام دهند که چرا یک نفر به نام خوروش اینقدر به مسائل حاشیه ای علاقه مند است، فکر می کنم در این جمله فوتبال را بعد از میدان جا انداخته اید که باید میدان فوتبالی باشد… نیاز به تحقیقات نیست، من خودم کار شما را راحت می کنم و شرح می دهم. بله من از میدان فوتبالی آمده ام که نام آن مکتب شاهین است که شالوده این میدان بر اساس رفتار، کردار و گفتار مولا علی ( ع ) می باشد، بزرگان این مکتب مرحومان دکتر اکرامی ، محمود حریری و پرویز دهداری به من آموخته اند که در میدان فوتبالی باید اصول جوانمردی ، پهلوانی و انصاف را رعایت کرد و مهمتر از همه برای رسیدن به هدف وسیله را توجیه نکنم یا به عبارتی برای قهرمان شدن دست به هر کاری از قبیل لابی کردن و یا تماس با بازیکنان تیم مقابل نه خودم و نه اطرافیانم نداشته باشم و به پیشکسوتان بدون در نظر گرفتن باشگاهی که در آن فعالیت می کنند ، احترام بگذارم.

  جناب ماجدی! با اینکه چند صباحی است که افتخار آشنایی با شما را دارم تا کنون در هیچ مصاحبه ای نامی از شما نبرده ام بدلیل اینکه شما از جنس فوتبال هستید نه مثل بعضی ها ……

  بر اساس آموخته هایم از مکتب پربار شاهین زیر بار زور نمی روم و در مقابل ظلم حرفم را می زنم. آیا زمانیکه بازیکن حریف ما که یک جلسه محرومیت دارد بدون رعایت مقررات شب قبل از بازی بخشیده می شود ظلم نیست ؟ و یا اینکه در مورد بازیکنانی بی آنکه فسخ قرارداد رخ داده باشد بدون دلیل و مدرکی از فسخ قرارداد آنها سخن گفته می شود باید سکوت کنیم؟

  حال اگر به این مسائل اعتراض می کنم و به قول شما حاشیه سازی می کنم، مطمئن باشید به دلیل ضایع کردن حقوق سپاهان و ظلم به این باشگاه و هواداران بی شمارش است.. دوست عزیز برای روشن شدن اذهان عمومی از شما دعوت می کنم بیائید در هر کجا و هر موقع دوستانه و همراه با اصحاب رسانه فیلم داوری های بازی های ما و شما و نظر کارشناسان را ببینیم و بشنویم و همچنین مدارک و دلایل فسخ قرارداد توزی و لیام ردی و چگونگی اضافه کردن نام مجیدی به لیست باشگاه استقلال را مشخص کنیم تا متوجه شویم اتهام شما صحت دارد یا خیر
  ضمناً توفیق شما را در انتخابات شورای شهر آرزومندم.

  منبع: سایت رسمی باشگاه سپاهان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.