• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » پنی سیلین چینی تاکنون جان 5 نفر را گرفته است
  کد خبر : 1811085

  پنی سیلین چینی تاکنون جان 5 نفر را گرفته است

  وی افزود: اين فرد بيماري خاصي نداشته و تنها به دليل چرك كردن گلو به پزشك مراجعه كرده بوده و مشكل اصلي به اين دليل بوده كه این پنی سیلین ها به صورت قاچاق وارد شده که هیچ نشانه ای برای مشخص شدن تقلبی بودن آنها ندارد.

  پنی سیلین چینی تاکنون جان 5 نفر را گرفته است Reviewed by Farnaz on Apr 22Rating:

  نتایج بررسی پرونده ای در پزشکی قانونی نشان داد که پنجمین نفری که به دلیل چرك كردن گلو به پزشک مراجعه کرده و تزریق پنی سیلین چینی به مرگ وی منجر شده است.

  دکتر ایرج خسرو نیا، رئیس جامعه متخصصین داخلی ایران در گفتگو با بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: فردی 40 ساله با بیماری چرك كردن گلو به پزشک مراجعه می کند و پزشك براي وي پني سيلين تجويز مي كند اين بيمار  پنی سیلین تجویز شده توسط پزشک را تزریق کرده و بعد از تزریق به تب و لرز و پایین آمدن فشار خون دچار شده و  راه تنفسی وي بسته مي شود که با انجام عملیات احیا به هوش نیامده و متاسفانه بعد از 15 دقیقه بيمار فوت می کند.

  وی با اشاره به این پرونده اظهار کرد: نتایج رسیدگی به این پرونده نشان داد که این بيمار به دلیل استفاده از پنی سیلین وارداتی از چین ، جان خود را از دست داده است.

  وی افزود: اين فرد بيماري خاصي نداشته  و تنها به دليل چرك كردن گلو به پزشك مراجعه كرده بوده و مشكل اصلي به اين دليل بوده كه این پنی سیلین ها به صورت قاچاق وارد شده که هیچ نشانه ای برای مشخص شدن تقلبی بودن آنها ندارد.

  وی گفت: تاکنون این پنجمین نفری بود که تزریق پنی سیلین منجر به مرگ  شده است.

  رئیس جامعه متخصصین داخلی ایران با اشاره به اینکه آمار مرگ و میر به دلیل استفاده از داروهای چینی بالاست تصریح کرد : متاسفانه در کشور ما نبود آمار در همه عرصه ها از جمله مشکلات است .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.