• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تأثیر منفی تعطیلی دانشگاه‌ها در ایام انتخابات بر جامعه
  کد خبر : 1810262

  تأثیر منفی تعطیلی دانشگاه‌ها در ایام انتخابات بر جامعه

  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی تاکید کرد: در جریان انتخابات، دانشجویان نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای دارند.

  تأثیر منفی تعطیلی دانشگاه‌ها در ایام انتخابات بر جامعهReviewed by Farnaz on Apr 22Rating:

  n00213960-bبه گزارش ایران ویج به نقل از افکارنیوز، عماد قبادی دانشگاه را یکی از تاثیرگذارترین مراکز بر جامعه دانست و گفت: در جامعه نگاهی که نسبت به دانشگاه و دانشجو وجود دارد، نگاهی متفاوتی است چراکه دانشجویان از اقشار فرهیخته جامعه به حساب می‌آیند. مردم دانشگاه را چشم بیدار جامعه می‌دانند و این نگاه است که دانشجو را از سایر اقشار جامعه متفاوت ساخته است.

  وی با بیان اینکه “همواره خیلی از مباحثی که در جامعه مطرح می‌شود، نخست در دانشگاه‌ها مطرح شده‌اند”، خاطرنشان کرد: جامعه همواره از دانشجویان تاثیر می‌گیرد و دانشجویان در همه زمینه‌ها بویژه انتخابات نقش تعین‌کننده‌ای می‌توانند داشته باشند.

  این فعال دانشجویی در ادامه به تبیین نقش تشکل‌های دانشجویی در انتخابات پیش رو پرداخت و گفت: دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی باید فضایی را بوجود بیاورند که کاندیداها و نمایندگان بتوانند دیدگاه‌ها، نظرات و برنامه‌های خود را در دانشگاه مطرح کنند و مردم نیز در جریان این برنامه‌ها قرار بگیرند.

  قبادی با تاکید بر اینکه “مطلوب‌ جنبش دانشجویی این نیست که از فرد خاصی حمایت کند”، اظهار کرد: جنبش دانشجویی هیچ‌گاه به کاندیداها فضای سوءاستفاده نمی‌دهد، چراکه اگر این چنین عمل کند، رسالتی که بر عهده دارد را انجام نداده است.

  مسئول بسیج دانشگاه خوارزمی با اشاره به برگزاری زودهنگام امتحانات پایان ترم دانشجویان تا پیش از انتخابات، افزود: برگزاری زودهنگام امتحانات پایان ترم دانشگاه‌ها و تعطیلی دانشگاه در ایام انتخابات یکی از اشتباه‌ترین تصمیماتی است که در سالیان اخیر اتخاذ کرده‌اند.

  وی در پایان اظهار کرد: تعطیلی دانشگاه‌ها در ایام انتخابات هم بر روی دانشگاه و دانشجویان و هم برای جامعه تاثیر منفی می‌گذارد. این تعطیلی با دغدغه‌هایی که مقام معظم رهبری برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و حضور حداکثری افراد در انتخابات داشته‌اند همسو نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.