• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حقیقت​پور خبر داد: نهایی شدن گزارش ۸۰۰ صفحه‌ای اهانت به رئیس مجلس در قم
  کد خبر : 1809468

  حقیقت​پور خبر داد: نهایی شدن گزارش ۸۰۰ صفحه‌ای اهانت به رئیس مجلس در قم

  حقیقت​پور خبر داد: نهایی شدن گزارش ۸۰۰ صفحه‌ای اهانت به رئیس مجلس در قم Reviewed by Farnaz on Apr 22Rating: هر چه از روز واقعه « 22 بهمن قم» فاصله می‌گیریم، اخبار قطره‌چکانی‏تر گزارش می‌شود. به گفته منصور حقیقت‌پور، کفه سنگین این بار به سمت «عدم قرائت» گزارش پایین رفته و علی لاریجانی هم احتمالا…

  حقیقت​پور خبر داد: نهایی شدن گزارش ۸۰۰ صفحه‌ای اهانت به رئیس مجلس در قم Reviewed by Farnaz on Apr 22Rating:
  هر چه از روز واقعه « 22 بهمن قم» فاصله می‌گیریم، اخبار قطره‌چکانی‏تر گزارش می‌شود. به گفته منصور حقیقت‌پور، کفه سنگین این بار به سمت «عدم قرائت» گزارش پایین رفته و علی لاریجانی هم احتمالا حسب وضعیت حساس کشور تمایلی به خوانده شدن گزارش و اعلام رسمی آن نخواهد داشت. اما «عوض حیدرپور» که پیشتر به «سازماندهی شدن حوادث قم» اشاره داشت، معتقد است که مردم حق دارند واقعیت آنچه در پس حوادث قم و حضور نیروهای اخلالگر در سخنرانی علی لاریجانی بوده را بدانند. به گفته او، توهین به رییس مجلس، توهین به ساحت تمام نمایندگان است و رییس مجلس نیز در این وضعیت نمی‌تواند تنها مسایل شخص خود را در نظر بگیرد.
  حقیقت‌پور گفت: گزارش نهایی کمیسیون امنیت 800 صفحه دارد و در آن به تمام جزییات امر پرداخته شده و برای تصمیم‌گیری و در مورد چگونگی برخورد با نیروهای خودسر باید گزارش نهایی را ببینیم. او تاکید دارد کمیسیون مسوول «تهیه گزارش» است نه مسوول «انتشار» و تصمیم به انتشار بر عهده هیات رییسه مجلس خواهد بود: «مسوول انتشار گزارش متناسب با محتوای گزارش که آیا «عادی» «محرمانه»، «سری» «به کلی‌سری» یا قابل قرائت است، بر عهده آقایان هیات رییسه است و اگر محتوای گزارش محرمانه باشد بدون شک صلاح نیست که از تریبون مجلس خوانده شود. نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی نیز تاکید دارد که اصلا قرار بر این نبود گزارش در صحن علنی قرائت نشود.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.