• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی/ احمدی​نژاد: ما را با دست بسته در حوضی انداخته و می​گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور
  کد خبر : 1808719

  بالاترین نرخ از آن احمدی نژاد!

  تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی/ احمدی​نژاد: ما را با دست بسته در حوضی انداخته و می​گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور

  تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی/ احمدی​نژاد: ما را با دست بسته در حوضی انداخته و می​گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاورReviewed by Farnaz on Apr 21Rating: رئیس جمهور که با حضور در یک گفت​وگوی زنده تلویزیونی از توان دولت برای پرداخت یارانه 250 هزارتومانی خبر داده بود، با نزدیک شدن به…

  تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی/ احمدی​نژاد: ما را با دست بسته در حوضی انداخته و می​گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاورReviewed by Farnaz on Apr 21Rating:

  IMAGE635021472644197067رئیس جمهور که با حضور در یک گفت​وگوی زنده تلویزیونی از توان دولت برای پرداخت یارانه 250 هزارتومانی خبر داده بود، با نزدیک شدن به انتخابات چندین بار این موضوع را تکرار کرده است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاري خبرآنلاين، در فضايي که هر يک از نامزدهاي احتمالي انتخابات رياست جمهوري رقمي را براي پرداخت يارانه در دولتشان اعلام مي​کنند، نرخ اعلامي محمود احمدي نژاد از همه بالاتر است. چرا ديگران تنها وعده افزايش اين يارانه را مي​دهند و برخي همچون محسن رضايي از عدم پرداخت 6 ماهه يارانه 65 هزارتوماني و پرداخت با سود آن پس از اين مدت سخن مي گويد. محمد باهنر هم مي گويد که با کاهش يک پنجم يارانه موجود مي​تواند درمان را مجاني کند. اما رئيس دولت کنوني با شعار يارانه «250 هزارتوماني» از ديگران جلوتر است.
  او که در چهارمین دوره سفرهای استانی هیات دولت به استان خوزستان سفر کرده گفت: می توان به جای 45هزار و 500 تومان یارانه نقدی کنونی، به هر ایرانی 250 هزار تومان یارانه پرداخت کرد اما عده ای با داد و بیداد می خواهند مانع از این موضوع شوند.
  رئيس جمهور باز هم از اين «عده» نامي نبرد و با بیان اینکه هدفمندی یارانه ها یعنی پول مردم در جیب مردم اضافه کرد: ما را در حوضی انداخته اند و دست ما را بسته اند؛ می گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور؛ اما می آیند و وزنه ای هم به پای ما می بندند. ما به هر روشی شده از حوض می خواهیم بیرون بیاییم اما آمده اند و دست خود را بر روی سر ما گذاشته و ما را به پایین هُل می دهند.
  وي بار ديگر در واکنش به انتقادهايي که به دولتش وارد است، اظهارداشت: کس دیگری احتکار کرده، فرد دیگری بازار ارز را برهم زده و یک نفر دیگر تحریم کرده اما عده ای همه تقصیرها را بر گردن قانون هدفمندی یارانه ها می اندازند.
  گزيده سخنان وي به نقل از ايرنا از اين قرار است:
  ·         دشمنان و بدخواهان ملت ایران یکی از پس ازدیگری به تاریخ پیوسته اند اما این ملت همچنان پرافتخار ایستاده است و تا رسیدن به عالی ترین قله های شرافت، این ملت همچنان خواهد ایستاد و امروز جهان برای رسیدن به آن نقطه موعود نزدیک می شود.
  ·         امروز بشریت در یک پیچ تند تاریخی و در آستانه رسیدن به قله موعود قرار گرفته است .
  ·         {با اشاره به دو سفر اخیر خود به ونزوئلا } چاوز مرد بزرگی در تاریخ کنونی جهان بوده است. وقتی یک مرد بزرگ و قهرمان بنام «چاوز» پرچم عدالت و توحید را بلند می کند، ملت ها دور وی جمع می شوند که این نشانه ای از حرکت و پیشرفت به سمت قله و آماده شدن شرایط جهان برای رسیدن به آن آرزوی تاریخی است.
  ·         وظیفه ملت ایران بر افراشتن پرچم توحید در جهان است. موضوع دیگر حرکت مردم ایران در مسیر توحید وفرهنگ یکپارچه است تا ملت ها در کنار هم قرار دهند و از آنها حمایت کنند و به آنان روحیه دهد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.