• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پروین احمدی نژاد: همایش ورزشگاه آزادی خیلی ها را روسیاه کرد/ از نقاط ضعف دولت چیزی به ذهنم نمی‌رسد
  کد خبر : 1808466

  "اولین ویژگی مثبت دولت فعلی پرکاری، تلاش و مجاهدت است"

  پروین احمدی نژاد: همایش ورزشگاه آزادی خیلی ها را روسیاه کرد/ از نقاط ضعف دولت چیزی به ذهنم نمی‌رسد

  خواهر رئیس جمهور با اشاره به تبلیغات منفی علیه دولت و شخص رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از همین ادعاها درخصوص تبلیغات انتخاباتی دولت درباره همایش ورزشگاه آزادی بود که پس از برگزاری آن خیلی ها ضایع شدند، گفت: این همایش برای قدردانی از دست اندرکاران سفرهای نوروزی بود و نوع برگزاری این همایش خیلی ها را که علیه دولت و این برنامه شایعه سازی کردند روسیاه کرد.

  پروین احمدی نژاد: همایش ورزشگاه آزادی خیلی ها را روسیاه کرد/ از نقاط ضعف دولت چیزی به ذهنم نمی‌رسد Reviewed by Farnaz on Apr 21Rating:

  خواهر رئیس جمهور با اشاره به تبلیغات منفی علیه دولت و شخص رئیس جمهور با بیان اینکه یکی از همین ادعاها درخصوص تبلیغات انتخاباتی دولت درباره همایش ورزشگاه آزادی بود که پس از برگزاری آن خیلی ها ضایع شدند، گفت: این همایش برای قدردانی از دست اندرکاران سفرهای نوروزی بود و نوع برگزاری این همایش خیلی ها را که علیه دولت و این برنامه شایعه سازی کردند روسیاه کرد.

  به گزارش مهر، پروین احمدی نژاد در حاشیه ثبت نام برای انتخابات شورای شهر تهران در فرمانداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا در لیست حامیان دولت در انتخابات شرکت می کنید گفت: در لیست مردم می آیم.

  وی گفت: لیست اصلی همان فهرستی است که مردم انتخاب می کنند.

  احمدی نژاد در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که پرسید با توجه به توصیه رهبر انقلاب به انتخاب کاندیدای ریاست جمهوری بر اساس نقاط قوت دولت فعلی و نداشتن نقاط ضعف فعلی، شما به عنوان یکی فعال سیاسی نقاط ضعف و قوت دولت فعلی را رد چه می دانید، گفت: ابتدا باید نقاط قوت را بگویم. اولین ویژگی مثبت دولت فعلی پرکاری، تلاش و مجاهدت است و به اعتقاد من 8 سال کار حماسی انجام شده است.

  وی افزود: استنباطم از بیانات رهبری این است که این 8 سال کار حماسی دولت باید تداوم یابد و دولت آینده نیز با همین روحیه تلاش و پرکاری کار خود را با قوت ادامه دهد.

  پروین احمدی نژاد ویژگی دوم دولت را مردمداری خواند و گفت: دولت نهم و دهم در خدمت منافع مردم بوده است و این روحیه مردم داری و خدمت به آنها را در کنار هم داشته است.

  وی تصریح کرد: ویژگی دیگر رئیس جمهور و دولت ساده زیستی است به معنای اینکه نگاه منفعت جویانه به حکومت نداشته باشد و جمهوری اسلامی را یک لقمه چرب نداند و اینکه جیب خود را پر نکند. البته در کنار ساده زیستی، شجاعانه نیز از منافع ملت ایران دفاع کرد.

  خواهر رئیس جمهور هم چنین در مورد نقاط ضعف دولت نهم و دهم گفت: در این زمینه چیزی به ذهنم نمی رسد.

  در این هنگام خبرنگاری از وی پرسید که آیا تورم موجود شما را به عنوان یک فردی که در همین جامعه زندگی می کنید اذیت نکرده است که پروین احمدی نژاد در پاسخ گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی امروز به دلیل فشارهای خارجی و توطئه های دشمنان برای پافشاری ایران به خصوص دولت فعلی بر حق هسته ای بوده و دلیل دیگر آن دشمنی با دولت و شخص دکتر احمدی نژاد از سوی برخی از جریان های داخلی است که البته با این رفتارها دکتر صدمه نخورده است بلکه مردم در این میان آسیب دیده اند.

  پروین احمدی نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری دولت مبنی بر اینکه چرا بر اعمال شهرداری نظارتی توسط شورای شهر صورت نمی گیرد و از بودجه شهرداری برای تبلیغات ریاست جمهوری استفاده می شود گفت: بله متاسفانه باید نظارت بیشتری در این زمینه باشد و این وظیفه خبرنگاران است که در این زمینه اطلاع رسانی شود تا جلوی این اقدامات گرفته شود.

  خبرنگار دیگری بلافاصله پرسید، این شائبه ها درباره عملکرد دولت در انتخابات هم وجود دارد و منتقدان دولت معتقدند که دولت از امکانات عمومی و دولتی برای تبلیغ چهره های نزدیک به خود در انتخابات استفاده می کند، که پروین احمدی نژاد در پاسخ گفت: یکی از همین ادعاها درخصوص تبلیغات انتخاباتی دولت درباره همایش ورزشگاه آزادی بود که پس از برگزاری آن خیلی ها ضایع شدند.

  وی افزود: این همایش برای قدردانی از دست اندرکاران سفرهای نوروزی بود. امسال بیشترین سفرهای نوروزی را داشتیم و بیش از 100 میلیون سفر در ایام نوروز صورت گرفته است. بنابراین نوع برگزاری این همایش خیلی ها را که علیه دولت و این برنامه شایعه سازی کردند روسیاه کرد.

  وی هم چنین در پاسخ به این سوال که آیا دولت در انتخابات کاندیدا معرفی خواهد کرد یا خیر گفت: کاندیدای دولت چه معنایی دارد؟!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.