• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حسینیان: جلیلی هم بیاید کاندیدای نهایی پایداری لنکرانی است
  کد خبر : 1808230

  حسینیان: جلیلی هم بیاید کاندیدای نهایی پایداری لنکرانی است

  حسینیان: جلیلی هم بیاید کاندیدای نهایی پایداری لنکرانی استReviewed by Farnaz on Apr 21Rating: مهر – عضو جبهه پایداری درخصوص تکلیف کاندیدای انتخاباتی این جبهه در صورت اعلام کاندیداتوری دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت که انتخاب گزینه اصلح از سوی این تشکل سیاسی نهایی است و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد. روح الله…

  حسینیان: جلیلی هم بیاید کاندیدای نهایی پایداری لنکرانی استReviewed by Farnaz on Apr 21Rating:

  مهر – عضو جبهه پایداری درخصوص تکلیف کاندیدای انتخاباتی این جبهه در صورت اعلام کاندیداتوری دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت که انتخاب گزینه اصلح از سوی این تشکل سیاسی نهایی است و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد.

  روح الله حسینیان در حاشیه همایش حماسه سیاسی، پایداری، معرفی اصلح که امروز یکشنبه در موسسه فرهنگی سیدالشهداء تهران برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که اگر آقای سعید جلیلی پس از این اعلام کاندیداتوری در انتخابات کند، جبهه پایداری چه موضعی اتخاذ خواهد کرد گفت: انتخاب لنکرانی نهایی است و هیچ تغییری در تصمیم جبهه پایداری درخصوص انتخاب کاندیدای اصلح انتخابات ایجاد نخواهد شد.

  بنابراین گزارش، جبهه پایداری امروز در بیانیه ای که توسط امیرحسین قاضی زاده سخنگوی این جبهه در این همایش قرائت شد، کامران باقری لنکرانی را به عنوان کاندیدای اصلح انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.