• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ترافیک برای خرید روغن قبل از افزایش ۳۰درصدی قیمت!
  کد خبر : 1807332

  ترافیک برای خرید روغن قبل از افزایش ۳۰درصدی قیمت!

  در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به هر نفر بیش از 6 عدد روغن 1 لیتری داده نمی‌شد، تا تقاضای بوجود آمده پاسخ داده شود.

  ترافیک برای خرید روغن قبل از افزایش ۳۰درصدی قیمت!Reviewed by Farnaz on Apr 21Rating:

  گزارش فارس حکایت از شور مردم برای خرید روغن دارد و این حرکت مردم نشان از آن دارد که مردم مخالف گرانیهای پی در پی با تصمیمات خلق الساعه دولتی هستند.

  به گزارش فارس، با اعلام خبر حذف ارز مرجع روغن در روز گذشته و همچنین اعلام رسمی افزایش قیمت روغن‌نباتی تا 30 درصد در انواع محصولات که توسط سازمان حمایت و انجمن روغن‌نباتی به کارخانجات ابلاغ شد.

  بنابراین گزارش از امروز کل روغنی که توسط کارخانجات توزیع می‌شود، به طور میانگین 30 درصد افزایش قیمت خواهند داشت.

  علی اکبرپورکاوه دلیل افزایش قیمت 30 درصدی روغن را حذف ارز مرجع روغن‌نباتی اعلام کرد و گفت: قیمت‌گذاری روغن‌نباتی از اول اردیبهشت‌ماه با ارز تلفیقی یعنی 50 درصد ارز مرجع و 50 درصد ارز مبادلاتی انجام می‌شود.

  به گزارش فارس ارز مرجعی که برای روغن‌نباتی در حال حاضر در نظر گرفته می‌شود، از محل ذخایر شرکت بازرگانی دولتی ایران است و از پس به این شرکت هم ارز مرجعی تخصیص نخواهد یافت.

  مشاهدات خبرنگار فارس، حکایت از آن دارد که روز گذشته با انتشار خبر افزایش قیمت روغن نباتی از اول اردیبهشت‌ماه، مردم به فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفته و تمام روغن‌های موجود را خریداری کرده‌اند.

  گزارش فارس حکایت از آن دارد که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به هر نفر بیش از 6 عدد روغن 1 لیتری داده نمی‌شد، تا تقاضای بوجود آمده پاسخ داده شود.

  همچنین گزارش فارس از هجوم مردم به فروشگاه هایپراستار در غرب تهران و فروشگاه هایپرسان در خیابان فدائیان اسلام، حکایت دارد، به طوری که مسیرهای منتهی به این فروشگاه‌ها در روز گذشته با ترافیک سنگین مواجه بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.