• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » جلوگیری وزارت علوم از پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف
  کد خبر : 1805861

  جلوگیری وزارت علوم از پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف

  جلوگیری وزارت علوم از پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف Reviewed by Farnaz on Apr 21Rating: رئیس دانشگاه صنعتی شریف از مذاکره با وزارت علوم برای رفع مشکل و پذیرش دانشجو در دانشکده ” مدیریت و اقتصاد” این دانشگاه خبر داد و گفت: وزارت علوم مدعی است مکتب علوم انسانی و…

  جلوگیری وزارت علوم از پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف Reviewed by Farnaz on Apr 21Rating:

  رئیس دانشگاه صنعتی شریف از مذاکره با وزارت علوم برای رفع مشکل و پذیرش دانشجو در دانشکده ” مدیریت و اقتصاد” این دانشگاه خبر داد و گفت: وزارت علوم مدعی است مکتب علوم انسانی و اجتماعی در این دانشکده تک بعدی ترویج می شود.

  دکتر رضا روستا آزاد در گفتگو با مهر گفت: وزارت علوم تحقیقات و فناوری سهمیه پذیرش دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف را برای ترم آینده صفر کرده است.

  وی با اشاره به دلیل صفر کردن ظرفیت دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه صنعتی شریف افزود: مساله اصلی دررابطه با مکتب علوم انسانی و اجتماعی است که وزارت علوم مدعی است که به جای ترویج چند بعدی به صورت تک بعدی در این دانشکده ترویج می شود.

  رئیس دانشگاه صنعتی شریف عنوان کرد: سال گذشته هم همین بحث مطرح شد و با مذاکره مشکل حل شد و توانستیم دانشجو پذیرش کنیم، اکنون هم درحال مذاکره هستیم.

  به گزارش مهر، وزارت علوم تحقیقات و فناوری از پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف برای ترم آینده تحصیلی جلوگیری کرده و سهمیه پذیرش آن صفر شده است برهمین اساس هم دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به عدم پذیرش دانشجو در دانشکده مدیریت دانشگاه شریف در ترم آینده اعتراض کرده و همچنین شورای صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف  در این رابطه بیانه ای صادر کرد.

  در بخشی از این بیانیه آمده که دانشکده مدیریت و اقتصاد نقش مهمی در جلو گیری از مهاجرت نخبگان به خارج از کشور داشته و همچنین رضایت بخش صنعت کشور از خروجی های این دانشکده گویای موفقیت در تربیت شاگردانی لایق و توانا است.

  ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﻭ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ  ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺷــﺮﻳﻒ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۷۸ ﻭ ﺑﻪ ﮐﻮﺷﺶ ﺩﮐﺘﺮ ﻋﻠﯽ ﻧﻘﯽﻣﺸﺎﻳﺨﯽ ﺑﻨﻴﺎﻥ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺷﺪ.

  ﺍﻳﻦ ﺩﺍﻧﺸﻜﺪﻩ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﻭﺍﺑﺴــﺘﻪ ﺑﻪ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﻋﻠﻮﻡ، ﺗﺤﻘﻴﻘﺎﺕ ﻭ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼ ﺍﺳــﺖ ﻛﻪ ﺑﺎﻫــﺪﻑ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻋﻠﻮﻡ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻭ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﺑﺎ ﺭﻭﻳﻜﺮﺩﯼ ﻧﻮ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺯ ﺳﺎﻳﺮ ﻣﺮﺍﻛﺰ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﻭ ﺗﺤﺼﻴﻠﯽ ﺗﺎﺳﻴﺲ ﺷﺪ.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.