• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » در این “رمان” انفجار بوستون پیش بینی شده است!/آیا عامل انفجارها کتاب “هارت برک هیل” را خوانده بود؟
  کد خبر : 1805621

  در این “رمان” انفجار بوستون پیش بینی شده است!/آیا عامل انفجارها کتاب “هارت برک هیل” را خوانده بود؟

  در این “رمان” انفجار بوستون پیش بینی شده است!/آیا عامل انفجارها کتاب “هارت برک هیل” را خوانده بود؟ Reviewed by Farnaz on Apr 21Rating: یک رُمان نویس آمریکایی در کتابی که در سال دو هزار و دو منتشر کرد ، تلاش برای انفجار در جریان مسابقه ماراتن بوستون را به تصویر خیال کشیده بود.  به…

  در این "رمان" انفجار بوستون پیش بینی شده است!/آیا عامل انفجارها کتاب "هارت برک هیل" را خوانده بود؟ Reviewed by Farnaz on Apr 21Rating:

  thیک رُمان نویس آمریکایی در کتابی که در سال دو هزار و دو منتشر کرد ، تلاش برای انفجار در جریان مسابقه ماراتن بوستون را به تصویر خیال کشیده بود.
   
  به گزارش سرویس بین الملل انتخاب به نقل از فیگارو، آیا عامل انفجارهای بوستون از رُمان تام لانرگان برای ارتکاب جنایت خود الهام گرفته بود؟ اگر این چنین باشد باید خواب از چشمان نویسنده آمریکایی در چند روز گذشته گرفته شده باشد.
   
   او نامه ای به پایگاه هافینگتون پست نوشت و در آن از انفجاری که در جریان ماراتن بوستون باعث کشته شدن سه نفر و زخمی شدن صد و هشتاد نفر شد ابراز تاسف عمیق کرد.
   
  او در سال دو هزار و دو کتابی با نام «هارت برک هیل» ، مسابقه هیجان انگیز ماراتن بوستون ، منتشر کرد که در آن یک عضو راست افراطی آمریکا تهدید به انفجار بمب در جریان مسابقه می کند. در این داستان ، این شخص قبل از هر گونه ارتکاب جرمی دستگیر می شود.
   
  تام لانرگان می گوید قصد داشته این کتاب را پس از حملات یازده سپتامبر بنویسد در حالی که او خود در سال هزار و نهصد و نود و شش در صدمین دوره مسابقات دوی ماراتن بوستون شرکت کرده بود. در آن زمان او می ترسیده که بمبی در این روز منفجر شود، بنابراین از خطر پایان فاصله می گیرد.
   
  این نویسنده آمریکایی با شنیدن خبر آنچه که روز دوشنبه در بوستون اتفاق افتاد می گوید : اوه خدای من ، همانطور که من پیش بینی کرده بودم رخ داد!
   
  او با این حال قصد ندارد به این بهانه پیش بینی اتفاقی که برای ماراتن بوستون افتاد کتابش را از قفسه ها جمع آوری کند.
   
  هافینگتون پست با این حال بر این باور است که احتمال ضعیفی وجود دارد که عامل انفجارها کتاب لانرگان را خوانده باشد زیرا نویسنده خود از طریق موسسه آی یونیورس ناشر آن بوده است. و به گفته نویسنده ، کتابش به اندازه کافی فروش نرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.