• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پورمحمدی: بی مبالاتی در دولت زیاد شده است و برخی به تخلف و فساد روی آورده‌اند/واکنش به هزینه مراسم استادیوم آزادی
  کد خبر : 1805444

  وضعیت اقتصادی ایران امروز خوب نیست

  پورمحمدی: بی مبالاتی در دولت زیاد شده است و برخی به تخلف و فساد روی آورده‌اند/واکنش به هزینه مراسم استادیوم آزادی

  پورمحمدی: بی مبالاتی در دولت زیاد شده است و برخی به تخلف و فساد روی آورده‌اند/واکنش به هزینه مراسم استادیوم آزادی Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: وضعیت اقتصادی مردم ایران خوب نیست، لیکن ابزارها و ظرفیت‌هایی وجود داشته که می‌توان مشکلات را برطرف کرد. به گزارش ایران ویج…

  پورمحمدی: بی مبالاتی در دولت زیاد شده است و برخی به تخلف و فساد روی آورده‌اند/واکنش به هزینه مراسم استادیوم آزادی Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:
  IMAGE635020657961158152رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: وضعیت اقتصادی مردم ایران خوب نیست، لیکن ابزارها و ظرفیت‌هایی وجود داشته که می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز خراسان شمالی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان درباره علت جدا شدن از دولت اظهار کرد: در آن مقطع دولت عذر ما را خواست والا ما از دولت جدا نشدیم.
  وی با تاکید بر اینکه کشور دارای مشکلات فراوانی از هر جنس است، افزود: محور مشکلات کنونی اقتصادی بوده و اگر حماسه سیاسی روی ندهد، مشکلات اقتصادی هم رفع نخواهد شد، از این رو رفع مشکلات اقتصادی در گرو حماسه سیاسی است.
  اهم اظهارات رییس سازمان بازرسی را بخوانید؛

  * برنامه‌هایم را در 18 عنوان و 158 اقدام تبیین کرده‌ام که اساس آن حوزه اقتصادی و توجه به تولید به عنوان محوری‌ترین رکن برای رفع مشکلات و مهار تورم است.
  *امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند توجه به مباحث اقتصادی و تولید بوده تا تلاش دشمنان برای به زانو در آوردن نظام اسلامی بی اثر شود.
  *{ در پاسخ به سوالی درباره افزایش فساد در دولت نسبت به دولت‌های گذشته} البته آمار دقیقی در این زمینه نداریم لیکن بی مبالاتی در دولت زیاد شده و عده‌ای به فساد و تخلف روی آورده‌اند.
  * یقین داشته باشید که مشکلات اقتصادی با تدبیر و برنامه‌ریزی قابل حل است، ما برنامه می‌خواهیم و باید در این چارچوب حرکت کنیم.
  *وضعیت اقتصادی ایران امروز خوب نیست، لیکن ابزارها و ظرفیت‌هایی وجود داشته که می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

  *انتخابات صحنه نمایش اتحاد و همبستگی ملت است. چون در انتخابات حضور و مشارکت مردم با عدد و رقم ثبت می‌شود لذا انتخابات صحنه قوی‌تری برای اتحاد و همبستگی ملت است تا مناسبت‌ها و اعیاد.
  * برخی مواقع جمعی از جوانان می‌خواهند درباره موضوعات مختلف انتخاباتی و آگاهی از مواضع و نظرات کاندیداها، نشست‌های پرسش و پاسخ را برگزار کنند اما متأسفانه موقعی که پیگیری می‌کنند، مسئولان ذی‌ربط پاسخ می‌دهند که برگزاری چنین نشست‌هایی به مصلحت نیست.
  * برخی‌ها ادعای سیاسی بودن را دارند، در صورتی که این‌ها اوّلیات و بدیهیات سیاست را نمی‌دانند. باید از فعالان سیاسی، کاندیداها و افرادی که دخیل و تأثیرگذار در فراهم‌شدن خلق حماسه سیاسی هستند دعوت کرد تا نظراتشان را درباره مباحث سیاسی، اقتصادی، فرهنگی بیان نمایند و از این طریق شور انتخاباتی در فضای جامعه حاکم شود.
  * برای برگزاری یک جشن به مناسبت تفریح مردم در ایام عید، هزاران بنر و پوستر و تبلیغات و هزینه صرف می‌شود. آن وقت برای برگزاری نشست‌هایی که در افزایش آگاهی و بصیرت مردم جهت تعیین سرنوشت مؤثر است، ایجاد مشکل می‌کنند. این اقدامات یعنی سنگ‌اندازی در برابر خلق حماسه.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.