• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دیدار نوروزی خاتمی و هاشمی و پیشنهاد ائتلاف ۲+۱ اصلاح‌طلبان
  کد خبر : 1805286

  دیدار نوروزی خاتمی و هاشمی و پیشنهاد ائتلاف ۲+۱ اصلاح‌طلبان

  دیدار نوروزی خاتمی و هاشمی و پیشنهاد ائتلاف ۲+۱ اصلاح‌طلبانReviewed by Farnaz on Apr 20Rating: مهر نوشت: حجت الاسلام سید محمد خاتمی در ديدار نوروزي با آیت الله هاشمی رفسنجانی به وي پیشنهاد کاندیداتوری مي​دهد و می گوید: بهتر است شما در انتخابات ریاست جمهوری آتی کاندیدا شوید؛ چرا که از نظر بنده، بسیاری از…

  دیدار نوروزی خاتمی و هاشمی و پیشنهاد ائتلاف ۲+۱ اصلاح‌طلبانReviewed by Farnaz on Apr 20Rating:

  مهر نوشت:

  حجت الاسلام سید محمد خاتمی در ديدار نوروزي با آیت الله هاشمی رفسنجانی به وي پیشنهاد کاندیداتوری مي​دهد و می گوید: بهتر است شما در انتخابات ریاست جمهوری آتی کاندیدا شوید؛ چرا که از نظر بنده، بسیاری از سیاسیون و مردم شما بهترین گزینه برای ریاست جمهوری محسوب می شوید.
  پس از سخنان خاتمی، هاشمی پیشنهاد وی را نمی پذیرد و در عین حال پیشنهادی را به رئیس جمهور دولت اصلاحات ارائه می​کند و  می گوید: بهتر است همچون اصولگرایان که ساز و کار ائتلافی را برای معرفی کاندیدای خود در نظر گرفته اند، اصلاح طلبان نیز به سمت تشکیل یک ائتلاف بروند. همانطور که اصولگرایان ائتلاف سه گانه را برای رسیدن به اجماع برگزیده و معرفی کرده اند، خوب است که اصلاح طلبان هم ائتلاف 2+1 را با حضور جنابعالی و آقایان اسحاق جهانگیری و حسن روحانی تشکیل دهند.
  هاشمی رفسنجانی در ادامه پیشنهادش به خاتمی ضمن تاکید بر فصل الخطاب بودن نظر خاتمی در این ائتلاف اضافه می کند: اگر خروجی این ائتلاف سه نفره برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آینده شما باشید که بهترین حالت برای اصلاح طلبان بوجود خواهد آمد، در غیر اینصورت ضمن موافقت با کاندیداتوری یک نفر از بین اسحاق جهانگیری و حسن روحانی از آن ها حمایت کنید.
  البته این پیشنهاد رئیس جمهور دولت سازندگی با اقبال رئیس جمهور دولت اصلاحات مواجه نشده و خاتمی تمایلی به این پیشنهاد نشان نداده است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.