• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اعدام 4 قاچاقچی در کرمان
  کد خبر : 1804946

  اعدام 4 قاچاقچی در کرمان

  اعدام 4 قاچاقچی در کرمان Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: طی احکام صادره از سوی شعب دوم و سوم انقلاب کرمان، 4 سوداگر مرگ در محوطه زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند.   به گزارش ایسنا، مشارکت در نگهداری 121 کیلوگرم مرفین و 526 کیلو و 440 گرم تریاک، اتهام سه نفر…

  اعدام 4 قاچاقچی در کرمان Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:

  طی احکام صادره از سوی شعب دوم و سوم انقلاب کرمان، 4 سوداگر مرگ در محوطه زندان مرکزی کرمان به دار مجازات آویخته شدند.

   

  به گزارش ایسنا، مشارکت در نگهداری 121 کیلوگرم مرفین و 526 کیلو و 440 گرم تریاک، اتهام سه نفر از این افراد بود که حکم آن‌ها از سوی شعبه دوم دادگاه انقلاب کرمان صادر شده است.

   

  فرد دیگری که اتهام حمل پنج کیلو و 475 گرم هروئین و شش کیلو و 440 گرم تریاک در پرونده‌اش درج شده از سوی شعبه سوم انقلاب کرمان به اعدام محکوم شده است.

   

  به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کرمان، احکام صادره در راستای ماده 32 قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی دادستانی کل کشور مورد تایید و تنفیذ قرار گرفت و در نهایت با توجه به رد پیشنهاد و تقاضای عفو محکوم علیهم مذکور از سوی کمیسیون‌های عفو استان و مرکز و نیز موافقت رییس قوه قضاییه با اجرای آن، به لحاظ قطعی شدن حکم و پس از سیر مراحل و تشریفات قانونی در محوطه زندان کرمان اجرا شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.