• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » محسن رضایی: به نفع کسی کنار نمی‌روم/ در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد
  کد خبر : 1804695

  یش‌بینی می‌کنم 30 میلیون نفر در انتخابات آتی حضور پیدا کنند

  محسن رضایی: به نفع کسی کنار نمی‌روم/ در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد

  محسن رضایی: به نفع کسی کنار نمی‌روم/ در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: کاندیدای ریاست جمهوری در انتخابات آتی با اعلام این که به نفع کسی کنار نمی‌روم گفت: من کاندیدایی مستقل هستم و در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد. به گزارش فارس، محسن رضایی عصر امروز در نشست…

  محسن رضایی: به نفع کسی کنار نمی‌روم/ در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:

  کاندیدای ریاست جمهوری در انتخابات آتی با اعلام این که به نفع کسی کنار نمی‌روم گفت: من کاندیدایی مستقل هستم و در هیچ ائتلافی شرکت نخواهم کرد.

  به گزارش فارس، محسن رضایی عصر امروز در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر در انتخابات آتی موفق بشوم برای بانوان، کشاورزان، کارآفرینان و جوانان برنامه‌های خاصی را در نظر دارم که به مراتب به همه آنها خواهم پرداخت.

  وی ادامه داد: مردم در ماه‌های اول ریاست جمهوری آینده باید برخی از گرانی‌ها را تحمل کنند لذا نقدینگی‌های که هم اکنون به صورت سیلاب درآمده است باید آرام شود.

  رضایی با اعلام این که نرخ تورم را در صورت موفقیت در انتخابات یک رقمی خواهم کرد افزود: برنامه‌های بسیاری را برای اقتصاد کشور و رشد آن در نظر دارم.

  وی در ادامه سخنان خود به مذاکرات 5+1 اشاره کرد و گفت: هم اکنون مذاکرات 5+1 خوب است اما باز هم در صورت موفقیت در این انتخابات روند فعلی را دنبال نخواهم کرد.

  این کاندیدای ریاست جمهوری در انتخابات آتی خاطرنشان کرد: در روند فعلی  مذاکرات 5+1 فقط دشمنان از زمان سوءاستفاده می‌کنند، ‌اما من این مذاکرات را در چارچوب قوانین رهبری و با حفظ  ارزش‌های انقلاب ادامه می‌دهم.

  *کشور را استان محور هدایت می‌کنم

  وی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به تحول و پیشرفت کشور را استان محور هدایت و اداره می‌کنم و از تمام ظرفیت‌های استان‌های کشور استفاده خواهم کرد.

  دبیر تشخیص مصلحت نظام توجه به ورزش،‌ رسانه و جوانان را از مهم‌ترین برنامه‌های خود دانست و گفت: رونق و افزایش معیشت مردم، کمک به قشر محروم و افزایش درآمد قشر کم درآمد جامعه نیز از دیگر برنامه‌های من است.

  *حضور 30 میلیون نفر در انتخابات آتی

  رضایی اعلام کرد: پیش‌بینی می‌کنم 30 میلیون نفر در انتخابات آتی حضور پیدا کنند.

  وی افزود: ملتی که این انقلاب را با خون هزاران شهید به دست آوردند سرنوشت کشور را نیز خود به دست می‌گیرند و با حضور پرشور در انتخابات و رأی دادن به فرد اصلح بار دیگر با آرمان‌های این انقلاب پیمانی مجدد می‌بندند.

  این مسئول در ادامه سخنان خود به عملکرد دولت احمدی نژاد اشاره کرد و گفت: عملکرد دولت احمدی نژاد خوب است ولی باید نحوه اجرای برخی از طرح‌ها اصلاح شود.

  رضایی ادامه داد: دولت فعلی در اجرای طرح‌هایی چون مسکن مهر و یارانه‌ها خوب عمل کرده است اما در اجرا کمی با نقص مواجه است که باید اصلاح شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.