• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » جزئیاتی از نرخ‌های جدید حق بیمه شخص ثالث، صدور گذرنامه و تعویض پلاک خودرو
  کد خبر : 1804629

  کاهش پنج درصدی حق بیمه شاخص ثالث

  جزئیاتی از نرخ‌های جدید حق بیمه شخص ثالث، صدور گذرنامه و تعویض پلاک خودرو

  جزئیاتی از نرخ‌های جدید حق بیمه شخص ثالث، صدور گذرنامه و تعویض پلاک خودرو Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ با اشاره به آخرین مصوبات این کمیسیون، گفت که بر اساس تصمیم اعضای کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۹۲ و در صورت تصویب نهایی مجلس، حق بیمه شاخص ثالث…

  جزئیاتی از نرخ‌های جدید حق بیمه شخص ثالث، صدور گذرنامه و تعویض پلاک خودرو Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:

  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ با اشاره به آخرین مصوبات این کمیسیون، گفت که بر اساس تصمیم اعضای کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۹۲ و در صورت تصویب نهایی مجلس، حق بیمه شاخص ثالث پنج درصد کاهش می‌یابد.

   جعفر قادری در نشست خبری امروز (شنبه‌) خود همچنین با اشاره به اعمال تغییراتی در بخش درآمدی لایحه بودجه،‌گفت: کمیسیون تلفیق تغییراتی را در خدمHت قضایی و ثبتی مصوب کرد که بر اساس آن تعرفه تعویض سندهای مالکیت از جلدی ۲۰ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان افزایش یافت.

  به گزارش نامه، قادری همچنین از افزایش تعرفه صدور و تمدید هر جلد گذرنامه خبر داد و گفت: این تعرفه از ۶۰ هزار تومان به ۷۵ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

  به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق، تعرفه تعویض و تبدیل کارت پایان خدمت معمولی به هوشمند نیز از ۱۰ به ۱۲ هزار تومان افزایش می‌یابد.

  وی همچنین از افزایش تعرفه تعویض پلاک خودرو در کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، تعرفه تعویض پلاک خودرو از ۳۵ هزار تومان به ۴۵ هزار تومان افزایش می‌یابد.

  قادری همچنین از کاهش پنج درصدی حق بیمه شاخص ثالث بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داد.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ادامه داد: آنچه امسال در لایحه بودجه و در بخش درآمدی مصوب شد و در سال‌های گذشته نبود پیش‌بینی ۶۰۰ میلیارد تومان حق انتفاع بهره‌برداری از معادن بود.

  وی با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق در بخش مالیات‌ها از افزایش دو هزار میلیارد تومانی درآمدهای مالیاتی خبر داد و گفت: درآمدهای مالیاتی از ۵۳ هزار میلیارد تومان به ۵۵ هزار و ۵۵۷ میلیارد تومان افزایش یافت. عملکرد سال ۹۱ نیز در این زمینه ۴۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

  قادری تصریح کرد: ‌در بخش مالیات‌ها با توجه به اینکه دولت مالیات بر فروش سیگار را پنج درصد اعمال کرده بود اما در قانون میزان این مالیات ۱۰ درصد پیش‌بینی شده بود بنابراین در کمیسیون تلفیق اصرار شد که دقیقا مطابق بر قانون عمل شود بنابراین پنج درصد به رقم مالیات بر فروش سیگار اضافه می‌شود و میزان این مالیات ۱۰ درصد پیش‌بینی خواهد شد.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۲ همچنین تصریح کرد که بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، مالیات بر ارزش افزوده در سال ۹۲ مطابق قانون یک درصد اضافه می‌شود و شش درصد پیش‌بینی خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.