• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نامۀ حاوی ماده انفجاری در دفتر رئیس‌جمهور آلمان
  کد خبر : 1803869

  ظرف روزهای اخیر در آمریکا نیز برخی از مقام‌های سیاسی نامه‌های مشابهی دریافت کرده‌اند

  نامۀ حاوی ماده انفجاری در دفتر رئیس‌جمهور آلمان

  نامۀ حاوی ماده انفجاری در دفتر رئیس‌جمهور آلمان Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: دفتر رئیس‌جمهوری آلمان از کشف یک نامه انفجاری در میان محموله‌های پستی ارسال شده به این دفتر خبر داده است. این نامه آسیبی به بار نیاورده و پلیس آن را به صورت کنترل‌شده منفجر کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،…

  نامۀ حاوی ماده انفجاری در دفتر رئیس‌جمهور آلمان Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:

  دفتر رئیس‌جمهوری آلمان از کشف یک نامه انفجاری در میان محموله‌های پستی ارسال شده به این دفتر خبر داده است. این نامه آسیبی به بار نیاورده و پلیس آن را به صورت کنترل‌شده منفجر کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ظهر روز گذشته نامه‌ای حاوی مواد انفجاری در دفتر “یواخیم گاوک”، رئیس جمهور آلمان، کشف شد. به گفته یک سخنگوی رئیس‌جمهوری آلمان، نامه توسط پلیس به بیرون دفتر منتقل و منفجر شده است. در جریان این رویداد به کارکنان دفتر هیچ آسیبی نرسیده است. یواخیم گاوک شخصا در زمان واقعه در دفتر ریاست جمهوری حضور نداشت.

  نامه حاوی مواد انفجاری به هنگام کنترل نامه‌ها با دستگاه پرتونگاری کشف شد و مسئولان دفتر از گشودن آن خودداری کردند. آنگاه مأموران پلیس نامه را به پشت پارک مقر ریاست جمهوری بردند و سپس آن را منفجر کردند. از ترکیب دقیق محتویات انفجاری نامه هنوز اطلاع دقیقی در دست نیست. مأموران پلیس در حال حاضر مشغول بررسی آزمایشگاهی مواد استفاده شده در این نامه هستند.

  به گزارش شبکه دویچه‌وله، گفته می‌شود که ماده انفجاری به میزانی که در ابتدا تصور می‌شد، انبوه و خطرناک نبوده و به خودی خود امکان انفجار نداشته است.

  درباره‌ فرستنده یا فرستندگان این نامه و انگیزه‌های ارسال آن، هنوز نشانه‌ها و اطلاعات مشخصی در دست نیست.

  ظرف روزهای اخیر در آمریکا نیز برخی از مقام‌های سیاسی نامه‌های مشابهی دریافت کرده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.