• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » محسن هاشمی، امین زندگانی، احمد دنیامالی و وحید نوروزی هم به جمع کاندیداهای شورای شهر پیوستند
  کد خبر : 1803587

  محسن هاشمی، امین زندگانی، احمد دنیامالی و وحید نوروزی هم به جمع کاندیداهای شورای شهر پیوستند

  محسن هاشمی، امین زندگانی، احمد دنیامالی و وحید نوروزی هم به جمع کاندیداهای شورای شهر پیوستند Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: در روز ششم ثبت نام کاندیدهای شورای شهر محسن هاشمی هم به جمع کاندیداها پیوست. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،امروز محسن هاشمی ،وحید نوروزی و امین زندگانی با حضور در فرمانداری ثبت نام کردند….

  محسن هاشمی، امین زندگانی، احمد دنیامالی و وحید نوروزی هم به جمع کاندیداهای شورای شهر پیوستند Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:

  49056-52826در روز ششم ثبت نام کاندیدهای شورای شهر محسن هاشمی هم به جمع کاندیداها پیوست.

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،امروز محسن هاشمی ،وحید نوروزی و امین زندگانی با حضور در فرمانداری ثبت نام کردند.

  محسن هاشمی‌ فرزند آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و مدیرعامل سابق متروی تهران صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران کاندیداتوری خود را برای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

  همچنین وحید نوروزی، مشاور معاون شهردار تهران هم حضور در این انتخابات را با ثبت نام در فرمانداری اعلام کرد.

  در کنار این دو امین زندگانی بازیگر تلویزیون و صدا و سیما هم ثبت نام کرد. وی درباره انگیزه خود به خبرنگاران گفت: به زودی اعلام می کنم اینکه آیا کارشناس این حوزه هستم یا نه! اینکه برای شهروندان کاندیدا شدم یا هنرمندان.

  وی با بیان اینکه فعلا مستقل هستم، اعلام کرد: اجازه دهید فردا که آخرین روز ثبت نام از کاندیداها است به اتمام برسد بعد از آن مشخص می شود که چه کسانی از هنرمندان یا بازیگران برای شوراها کاندیدا می شوند بعد از آن درباره اینکه در کدام لیست خواهم بود یا هنرمندان اتئلاف خاصی برای شوراها خواهند داشت یا نه را پاسخ می دهم. 

  همچنین احمد دنیا مالی، معاون سابق فنی و عمرانی شهرداری تهران برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت نام کرد. او در پاسخ به این پرسش که با کدام لیست در انتخابات شورا شرکت می کنید، گفت: فعلا ثبت نام کرده ام.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.