• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کنایه های کیهان به احمدی نژاد از زبان خوانندگان‎/می دانید ما برای انتخاب شدن دکتر احمدی نژاد در آن سالها چه نذر و نیازی کردیم؟!
  کد خبر : 1803564

  امروز در ستون کیهان و خوانندگان می خوانید

  کنایه های کیهان به احمدی نژاد از زبان خوانندگان‎/می دانید ما برای انتخاب شدن دکتر احمدی نژاد در آن سالها چه نذر و نیازی کردیم؟!

  کنایه های کیهان به احمدی نژاد از زبان خوانندگان‎/می دانید ما برای انتخاب شدن دکتر احمدی نژاد در آن سالها چه نذر و نیازی کردیم؟! Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating: امروز در ستون کیهان و خوانندگان می خوانید: شایسته است قوه قضائیه با استفاده از اخبار دستگاههای امنیتی مسئول با میتینگ های انتخاباتی زودرس…

  کنایه های کیهان به احمدی نژاد از زبان خوانندگان‎/می دانید ما برای انتخاب شدن دکتر احمدی نژاد در آن سالها چه نذر و نیازی کردیم؟! Reviewed by Farnaz on Apr 20Rating:
  امروز در ستون کیهان و خوانندگان می خوانید:
  • شایسته است قوه قضائیه با استفاده از اخبار دستگاههای امنیتی مسئول با میتینگ های انتخاباتی زودرس و غیرقانونی به عنوان نماینده مدعی العموم برخورد کند و مانع از انجام آن شود.
  • در حالی که مردم در چنبره گرانی رنج می برند و مدیران اجرایی ناتوان از برنامه ریزی مناسب باعث مطرح شدن اظهارات دشمن شادکن در موضوع گرانی ها شده اند، چطور برخی به خود اجازه می دهند از خود تشکر کنند و نشان بی لیاقتی را به لیاقت تبدیل کنند. البته قصد کم رنگ کردن اقدامات خوب را نداریم. بیایید منصفانه به دغدغه های مردم بپردازیم.
  • چرا کسانی که در ابتدای مسئولیت فریاد عدالت سر می دادند و واقعا هم جلوی اسرافکاری ها را می گرفتند و از چیدن چند نوع میوه در روی میز جلسات جلوگیری می کردند، حال خود گرفتار مسرفین شده اند؟ راستی هزینه میلیاردی غیرضرور در استادیوم آزادی از چه منبعی تامین می شود؟ می دانید ما برای انتخاب شدن دکتر احمدی نژاد در آن سالها چه نذر و نیازی کردیم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.