• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پورمحمدی: برای حل مشکلات کشور، باید فضای وحدت و همدلی در جامعه حاکم شود
  کد خبر : 1801881

  دیدار با آیات عظام علوی گرگانی و نوری همدانی

  پورمحمدی: برای حل مشکلات کشور، باید فضای وحدت و همدلی در جامعه حاکم شود

  پورمحمدی: برای حل مشکلات کشور، باید فضای وحدت و همدلی در جامعه حاکم شود Reviewed by Farnaz on Apr 19Rating: حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی در پیش از ظهر امروز در دیدار با آیات عظام علوی گرگانی و نوری همدانی از مراجع بزرگ تقلید، از نقش برجسته روحانیت و مرجعیت در شکل‌گیری نظام اسلامی تجلیل کرد. رئیس…

  پورمحمدی: برای حل مشکلات کشور، باید فضای وحدت و همدلی در جامعه حاکم شود Reviewed by Farnaz on Apr 19Rating:
  حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی در پیش از ظهر امروز در دیدار با آیات عظام علوی گرگانی و نوری همدانی از مراجع بزرگ تقلید، از نقش برجسته روحانیت و مرجعیت در شکل‌گیری نظام اسلامی تجلیل کرد.

  IMAGE635019954216466090رئیس سازمان بازسی کل کشور در این دیدارها گفت: معنویت و دین‌داری در دنیای امروز در قالب نظام جمهوری اسلامی متجلی است و این به برکت حوزه، روحانیت، مرجعیت و رهبری استوی افزود: چنین خصوصیتی در طول تاریخ برای کشور ما سابقه ندارد و خداوند این تکلیف بزرگ را بر عهده ما گذاشت. باید قدر این نعمت بزرگ را دانسته و تلاش کنیم این فرصت از دست نرود.
  پورمحمدی در ادامه با اشاره به اتفاقاتی که طی این سال‌ها در امت اسلامی رخ می‌دهد، اظهار داشت: الآن در دنیا جنگ احزابی علیه مسلمانان به راه افتاده و دشمنان امت اسلامی سعی در فشارآوردن و ضربه‌زدن به مسلمانان از طرق مختلف دارند.
  وی توطئه‌ها و فشارهای دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را یادآور شد و گفت: علت تشدید دشمنی‌ها به‌خاطر این است که آن‌ها قدرت نظام را دیدند. در واقع فشار دشمنان نشان از ضعف ما نیست بلکه نشان از قدرت ما است.
  پورمحمدی در پایان بر ضرورت حاکم‌شدن فضای وحدت و همدلی در کشور تأکید کرد و گفـت: کشور در شرایط خطیر و حساسی قرار دارد. همه ما باید یکی شویم و برای حل مشکلات کشور یک وفاق عمومی شکل گیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.