• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » انتقاد سینماگران از اظهارات معاون ناجا درباره “تعقیب اینترپلی”
  کد خبر : 1800378

  به جای برخورد با بازیگران سینما، حفظ حریم خصوصی آنها را در دستور کار قرار دهید

  انتقاد سینماگران از اظهارات معاون ناجا درباره “تعقیب اینترپلی”

  انتقاد سینماگران از اظهارات معاون ناجا درباره “تعقیب اینترپلی” Reviewed by Farnaz on Apr 19Rating: منیژه حکمت تهیه‌کننده از صحبت معاون ناجا درباره “تعقیب اینترپلی” اظهار تاسف کرد. نگار فروزنده بازیگر و محمدعلی سجادی کارگردان نیز از سخنان اخیر معاون ناجا انتقاد کردند. نگار فروزنده بازیگر سینمای ایران گفته است نیروی انتظامی به جای برخورد…

  انتقاد سینماگران از اظهارات معاون ناجا درباره "تعقیب اینترپلی" Reviewed by Farnaz on Apr 19Rating:

  منیژه حکمت تهیه‌کننده از صحبت معاون ناجا درباره “تعقیب اینترپلی” اظهار تاسف کرد. نگار فروزنده بازیگر و محمدعلی سجادی کارگردان نیز از سخنان اخیر معاون ناجا انتقاد کردند.

  نگار فروزنده بازیگر سینمای ایران گفته است نیروی انتظامی به جای برخورد با بازیگران سینما، حفظ حریم خصوصی آنها را در دستور کار قرار دهد.

  سخنان این بازیگر سینما در واکنش به اظهارات اخیر سردار منتظرالمهدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی است. وی در نشستی خبری گفته بود: «بازیگران زن ایرانی که در خارج از کشور حجاب را رعایت نمی‌کنند، از طریق اینترپل (پلیس بین‌المللی) تحت تعقیب قرار می‌گیرند.»

  فروزنده با “عجیب” خواندن اظهارات معاون اجتماعی ناجا می‌افزاید اگر نوع پوشش یکی از بازیگران در خارج از مرزهای ایران متفاوت بوده، این کار نقض قوانین هیچ کشوری نبوده و اگر هم چنین باشد آن کشور خود پیگیر این موضوع می‌شود.

  این بازیگر سینما همگان را فراخوانده است تا “در زندگی دیگران دخالت نکنند و از نظر دادن در حیطه‌های غیرتخصصی” خودداری کنند.

  در همین زمینه منیژه حکمت تهیه‌کننده سینما نیز در گفت‌وگو با خبرگزاری “ایرنا” با اظهار تاسف از سخنان اخیر معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفته است که نیروی انتظامی بجای پیگرد حجاب هنرمندان و سینماگران از طریق اینترپل، برای دستگیری مجرمان اقتصادی فراری تلاش كند.

  به گفته منیژه حکمت، بخش‌هایی همچون نیروی انتظامی دائما هنرمندان را بابت کارهای نکرده تهدید می‌کنند.

  محمدعلی سجادی کارگردانی فيلم هايی ‌هم‌چون “بازجويی يک جنايت”، “شيفته”، “جنايت” نیز به روزنامه “بهار” درباره اظهارات اخیر معاون ناجا گفته: «در شرایطی که فرهنگ به صورت نیمه‌تعطیل در آمده و مشکلات اقتصادی و جرم و جنایت و بی‌اخلاقی بیداد می‌کند، طبیعتا کنترل این مشکلات دشوار است و دوستان به جایی فشار می‌آورند که زورشان می‌رسد. ما ۳۰ سال است که داریم می‌گوییم با زور نمی‌شود مردم را به راه راست هدایت کرد، انسان باید آزاد باشد.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.