• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حاشیه‌های مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی:خروج بخش قابل توجهی از حاضران بعد از آمدن احمدی نژاد / حکایت کف زدن برای امام زمان!
  کد خبر : 1799607

  نارضایتی مردم از وضعیت مراسم

  حاشیه‌های مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی:خروج بخش قابل توجهی از حاضران بعد از آمدن احمدی نژاد / حکایت کف زدن برای امام زمان!

  حاشیه‌های مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی:خروج بخش قابل توجهی از حاضران بعد از آمدن احمدی نژاد / حکایت کف زدن برای امام زمان! Reviewed by Farnaz on Apr 18Rating: در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند! به گزارش فارس، مراسم تقدیر…

  حاشیه‌های مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی:خروج بخش قابل توجهی از حاضران بعد از آمدن احمدی نژاد / حکایت کف زدن برای امام زمان! Reviewed by Farnaz on Apr 18Rating:

  در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

  به گزارش فارس، مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی که عصر امروز با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود که ذکر برخی از آنها خالی از لطف نیست.

  *از مدتها پیش اتوبوس‌های حامل شرکت کنندگان در مراسم به تهران و ورزشگاه آزادی تهران رسیده بودند و اغلب حاضران از صبح امروز و حتی بامداد در کنار ورزشگاه به انتظار ورود به آن ایستاده بودند.

  *نکته‌ای که در این میان قابل توجه بود حضور کمرنگ برخی استان‌ها و تعداد زیاد شرکت‌کنندگان از استان‌های دیگر بود. به طور مثال استان ایلام بالاترین میزان شرکت کنندگان را در میان حاضران این جشن داشت.

  *اغلب اغذیه‌ای که در بین حاضران در مراسم توزیع شد، شامل یک ساندویچ و یک آب میوه و بطری آب بود.

  *برخی خانواده‌ها به صورت دسته‌جمعی در این مراسم شرکت کرده بودند و به همراه فرزندان خود در کنار چمن‌های ورزشگاه به گذران وقت تا شروع مراسم می‌پرداختند.

  *حضور نیروی انتظامی برای برقراری امنیت مراسم کاملا پررنگ و محسوس بود و تعدادی از نیروهای ستاد برگزاری مراسم نیز با کاورهای زردرنگ در این زمینه به نیروی انتظامی کمک می‌کردند.

  *در بین سخنرانان مراسم نماینده سازمان گردشگری بین‌المللی نیز به سخنرانی پرداخت که با وجود اینکه زبان سخنرانی وی انگلیسی بود اما وی واژه سلام را به زبان فارسی ادا کرد که تمام ورزشگاه به صورت یکپارچه به سلام وی پاسخ دادند.

  *علیرغم برخی اخبار در خصوص سخنرانی اسفندیار رحیم‌مشایی دبیر جنبش عدم تعهد در این مراسم اما وی غایب اصلی این مراسم بود.

  *رییس دفتر رییس‌جمهور، رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر کشور و رییس سازمان هلال احمر از جمله شرکت کنندگان این مراسم بودند.

  *در بخشی از جشن، هلی‌کوپتر MI17 هلال احمر به سمت چمن ورزشگاه حرکت کرد که به دلیل باد سنگین ملخ‌های آن و امکان به هم ریختن کامل دکور مراسم بار دیگر اوج گرفت.

  *برگزاری این مراسم به طور مشترک بین وزارت کشور، سازمان هلال احمر و همچنین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تقسیم شده بود.

  *از مهمترین برنامه‌های این مراسم رقص‌های محلی و آیینی نقاط مختلف ایران بود که مهمترین بخش آن نیز رقص آذری با موسیقی محلی این منطقه بود.

  *همچنین در بخش دیگری از مراسم سوارکاران با لباس بوشهری و با در دست داشتن پرچم ایران شروع به حرکت در کنار زمین ورزشگاه کردند.

  *در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست تا به افتخار امام زمان(عج) یک دقیقه دست بزنند!

  *پس از حضور احمدی‌نژاد در ورزشگاه آزادی، تعداد قابل توجهی از جمعیت حاضر در ورزشگاه به تدریج سکوها را ترک کردند.

  *در هنگام پخش موسیقی محلی، برخی حاضران در مراسم اقدام به انجام حرکات موزون می‌کردند که بعضا با تذکر ماموران نیروی انتظامی مواجه می‌شدند.

  *در پایان مراسم رئیس‌جمهور و برخی دیگر از حاضران در جایگاه ویژه به تکان دادن پرچم ایران مبادرت کردند.

  *برخی از شرکت‌کنندگان در مراسم ضمن انتقاد از طولانی شدن برنامه به نبود خدمات لازم در مسیر عزیمت آنها از برخی شهرستان‌ها به تهران گلایه می‌کردند.

  *احمدی نژاد در این مراسم با شعار برافراشته باد پرچم ملت ایران سخنرانی خود را به پایان رساند.

  *عدم هماهنگی لازم در ورود خبرنگاران به داخل استادیوم و مراسم نیز سبب شد برخی از آنان با مشکلاتی در هنگام ورود به مراسم مواجه شوند.

  *کمبود آب مشکل دیگری بود که به شدت حاضران در این مراسم را آزار می داد.

  *بعد از پایان مراسم ترافیک اتوبوس‌هایی که از محل مراسم خارج می شدند، سبب ایجاد ازدحام وسیعی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی شده بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.