• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مکانی برای فروش عروس ! +تصاویر
  کد خبر : 1798772

  مکانی برای فروش عروس ! +تصاویر

  دختران جوان ارتدوکس بلغاری به خاطر عقاید خرافی در سنین کم و در حدود 15 سالگی توسط والدین از مدرسه خارج شده و در این مکان به عنوان عروس به فروش میرسند. خانواده ها معتقدند با این کار وسوسه های شیطانی و غرایز جنسی این دختران را کنترل میکنند!

  مکانی برای فروش عروس ! +تصاویرReviewed by Aryan♥ on Apr 17Rating:

  هر ساله با جمع شدن در یک مکان خاص در این کشور جشنواره ای ترتیب داده میشود که در آن زنان و مردان به همراه دختران و پسر جوان حضور میابند و با رقص و پایکوبی شاهد وصلت ده ها زوج جوان میشوند
  خانواده های این دختران با دریافت پولی که گاهی مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار میرسد دختر خود را به عقد پسری که خانواده اش این پول را پرداخت میکنند در می آورند، شاید به همین دلیل باشد که به این مکان بازار اطلاق میشود.
  به گفته حاضران در این جشن این محل بهترین مکان برای انتخاب دختران خوب و هنرمند است و هرکس بتواند در این بازار عروس خوبی پیدا کند شانس زیادی داشته است. قیمت پیشنهادی خانواده عروس با توجه به مسائلی نظیر زیبایی دختران ، تحصیل و هنرمندی آنان متغیر است.
  بحران اقتصادی اروپا سبب شده است بسیاری از جوانان حتی در این شرایط نیز قادر به ازدواج به صورت رسمی نباشند.

  این کار به نوعی پایین آوردن شان و منزلت و جایگاه زن است که غرب با چنین کارهایی قصد دارد زن را از جایگاه بالای انسانی خود به یک کالای جنسی تبدیل نماید.

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۷)  • nadiya

   یه جوری حرف میزنین که انگار اینجا خیلی به مقام زن احترام میزارن!!!!

  • امید ویان

   واقعا که خدا هم چه بنده هایی داره…کسی چه میدونه شاید حکمتی توش باشه..الله واعلم

  • saberi

   واقعاتاسف باروناامیدکننده ست،چرابایدبازنی که اینقدرمنزلت داره اینقدربه پاکی اون تاکیدشده اینطوربرخوردبشه،حتی خودزن هم ارزش وقدری برای خودش قایل نیست ومتاسفانه این مخرب ترخواهدبو

  • زهرا

   اینا 15سالشونه؟

  • رضا از تهران

   بی عقلی در همه جای دنیا هست . مثلاَ اروپا مهد تمدنه یعنی اینطوری ؟ ! با فروش دخترانشان ؟ ! لطفاَ اسم دین یا ادیان الهی را نیاورید که به اسم دین هر ظلمی در حقش کردند . راستی قیمت زنان سیاسی آن کشور چقدری هست ! پس انسانهای آزاد اونجا فقط یک دسته اند و آن مردان هستند و زنان به عنوان کنیز و کلفت هستند اگر این خبر درست باشه ! و بدا به حال مدافعین حقوق بشر که در این خصوص احمقین حقوق بشر هستند !

  • فدایی امام سیدعلی ازاذربایجان

   ماواسه حیوانات خودمثل گوسفندوگاواینجوربازارها روبرپامیکنیم این اروپاییهاکه ادعای آزادی هم دارن واسه فرزندان خوداین بازارهاروبرپامیکنن

  • ناشناس

   ای ننگ بر آن کسانی که ارزش و منزلت زن را تا اینگونه پایین می آورند

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.