• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ائتلاف ” آقای همساده ، فامیل دور و پسر خاله” برای ورود به انتخابات !
  کد خبر : 1793923

  ائتلاف ” آقای همساده ، فامیل دور و پسر خاله” برای ورود به انتخابات !

  ائتلاف ” آقای همساده ، فامیل دور و پسر خاله” برای ورود به انتخابات !Reviewed by Aryan on Apr 10Rating: ائتلاف ” آقای همساده ، فامیل دور و پسر خاله” تشکیل شد. قرار است یکی از این سه نفر ، نهایتاً به عنوان کاندیدای نهایی ریاست جمهوری وارد صحنه شود! آنها نام این ائتلاف را…

  ائتلاف " آقای همساده ، فامیل دور و پسر خاله" برای ورود به انتخابات !Reviewed by Aryan on Apr 10Rating:

  اعتلاف همساده و پسرخاله

  ائتلاف ” آقای همساده ، فامیل دور و پسر خاله” تشکیل شد. قرار است یکی از این سه نفر ، نهایتاً به عنوان کاندیدای نهایی ریاست جمهوری وارد صحنه شود! آنها نام این ائتلاف را “تولد عید شما مبارک” گذاشته اند.

  آقای همساده به عنوان سخنگوی این ائتلاف در این باره گفت: “آقا داغونما داغون!” و در حالی که طبق معمول می خندید افزود: این ائتلاف با استقبال بسیار بد مردم مواجه شده و هیچ کس تا کنون ما را تحویل نگرفته است.

  وی گفت: کاندیداتوری در وجود ما نهادینه شده است . ما یک بار در زمان دانش آموزی هم کاندیدا شدیم ولی آقای مدیر گوش ما را پیچاند و گفت: بچه جان! تو هنوز جدول ضرب را بلد نیستی ، حالا می خواهی برای ما عضو شورای دانش آموزی هم بشوی؟
  آقای همساده از این خاطره به عنوان یکی از شیرین ترین لحظات عمر خود یاد کرد و در حالی که قاه قاه می خندید افزود: از آن تاریخ تا کنون ، این گوش چپ ما کلاً شنوایی خودش را به میزان دویست در صد از دست داده است ، یعنی لِه لِهم ها!

  فامیل دور نیز در این باره گفت: البته من کوچکترم از آنم که کاندیدا شوم ولی آقای مجری و کلاه قرمزی و ببعی و جیگر و سایر دوستان اصرار کردند و من هم نتوانستم اخلاقاً کاندیدا نشوم و الان هم به نفع هیچ کس کنار نمی روم مگر این که به نفع یکی از کاندیداها کنار بروم!
  وی افزود: اگر رأی بیاورم که حتماً می آورم ، نصف پست های کابینه را به جیگر می دهم و بقیه را بین دوستان دیگر تقسیم می کنم.

  پسر خاله هم شعار انتخاباتی خود را “نون بگیرم؟ نفت بگیرم؟” اعلام کرد و گفت: مگه چیه؟ انتخاباته دیگه!

  منبع: عصر ایران - آقای پپه
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۴)  • حسین

   خیلی عالی بود لذت بردم

  • باران

   سلام مطلب بسیار جالبی بود…
   از طرف من به پسرخاله بگید در این عرصه مهم فامیل درو و تنها نذاره ! با این روحیه ای که ازش سراغ دارم بچه کاریه به درد یه پست مهم میخوره!

  • amir

   احسنت خوب اومدی
   ولی به فامیل دور میگم دادن نیمی از پستها به جیگر کار تازه ای نیست !پستهای اقتصادی مملکت در دولت فعلی هم در دست تعدای جیگر بوده!!!

   • همیار ائتلاف

    من حتمی به فامیل دور رای میدم
    وقتی همه کابینه کونونی از جیگرای عزیز هستن جای تعجب نداره که نیمی از کابینه به جیگر عزیز
    داده بشه

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.