• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار گردشگری » ابوظبي درماه گذشته 111 ميليون دلار درآمد توريسم داشت
  کد خبر : 179307

  ابوظبي درماه گذشته 111 ميليون دلار درآمد توريسم داشت

  ابوظبي درماه گذشته 111 ميليون دلار درآمد توريسم داشتReviewed by Aryan on Dec 2Rating: درنتيجه اجراي سياست هاي ويژه و اهداف تعيين شده براي جذب دو ميليون توريست تا سال  2011 ابوظبي موفق شد درآمد خود را در بخش توريسم به بيش از 111 ميليون دلار امريکا در ماه اکتبر گذشته برساند. اين شهر به…

  ابوظبي درماه گذشته 111 ميليون دلار درآمد توريسم داشتReviewed by Aryan on Dec 2Rating:
  درنتيجه اجراي سياست هاي ويژه و اهداف تعيين شده براي جذب دو ميليون توريست تا سال  2011 ابوظبي موفق شد درآمد خود را در بخش توريسم به بيش از 111 ميليون دلار امريکا در ماه اکتبر گذشته برساند.
  اين شهر به تنهايي در ماه اکتبر بيش از 182.553 بازديد کننده ثبت کرده است که به معني رشد 21 درصدي در مقايسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته است. همچنين ميزان نرخ اشغال هتل ها 7 درصد و ميزان اقامت شبانه مهمانان نيز حدود 17 درصد افزايش داشته است.
  اين درحالي است که ابوظبي در کل 11 ماه گذشته بيش از 1 ميليون و نيم توريست بخود جذب کرده بود که به معني 15 درصد رشد نسبت به سال گذشته است.
  به گفته مقامات ابوظبي صنايع غذا و نوشيدني نقش مهمي در اين افزايش درآمد صنعت توريسم داشته و بيشتر توريست هايي که به ابوظبي سفر کرده بودند، از کشورهاي منطقه خليج فارس بوده اند که اخيرا اين منطقه را به عنوان يک مقصد توريستي مورد توجه بيشتري قرار داده اند .ابوظبي از کشورهاي اروپايي نيز بيشترين توريست ها را دارد که شامل   13 هزار بريتانيايي و نزديک به 7 هزار آلماني  در سال جاري است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.