ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

صفحه اصلی » اخبار گردشگری » تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکس
کد خبر : 179262

تور های تفریحی در گیلان با کشتي ميرزا کوچک‌خان جنگلي + عکس

کشتي ميرزا کوچک‌خان سفرهايي 4ساعته را در 10 مايلي از سواحل استان گيلان ترتيب داده است. اين سفرهاي‌ کوتاه پنجشنبه‌شب‌ها براي عموم مردم و از ساعت 20 تا 24 برگزار مي‌شود. با آغاز حرکت کشتي، گروه موسيقي شروع به نواختن مي‌کند و فضاي بسيار مطلوب و شادابي را براي مسافران و گردشگران به وجود مي‌آورد…

کشتي ميرزا کوچک‌خان سفرهايي 4ساعته را در 10 مايلي از سواحل استان گيلان ترتيب داده است. اين سفرهاي‌ کوتاه پنجشنبه‌شب‌ها براي عموم مردم و از ساعت 20 تا 24 برگزار مي‌شود.

با آغاز حرکت کشتي، گروه موسيقي شروع به نواختن مي‌کند و فضاي بسيار مطلوب و شادابي را براي مسافران و گردشگران به وجود مي‌آورد و تا پايان دريانوردي نواي موسيقي در فضاي کشتي طنين‌انداز است.

به گزارش ميراث‌آريا، پذيرايي از مسافران در رستوران و بازديد از قسمت‌هاي مختلف کشتي با همراهي ميهمان‌داران و پرسنل از ديگر جذابيت‌هاي اين سفر دريايي است و مسافران با فضاي داخلي کشتي آشنا مي‌شوند و اقدام به عکس‌برداري و فيلم‌برداري نيز مي‌کنند.

خاطرنشان مي‌شود، استفاده و بهره‌برداري از فضاهاي بسيار مطلوب کافي‌شاپ در پايين‌ترين نقطه کشتي و اختصاص کابين‌هاي اقامتي داخل کشتي به ميهمانان غيربومي براي اقامت شبانه از ديگر امکاناتي است که مسافران مي‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

مطالب مرتبط

ویژه های ایران ویج

دیدگاهها (۰)ایرانویج در تلگرام

نظرسنجی

آخرین اخبار و مطالب

پربازدیدترین مطالب امروز

خرید vpn خرید وی پی ان دانلود فیلم خرید openvpn خرید هاست پرسرعت خرید kerio خرید vpn